`
شمانیوز
شما نیوز

بهرام رادان

مینا مختاری همسر بهرام رادان کیست؟ | اولین عکس عاشقانه بهرام رادان و همسرش

مینا مختاری همسر بهرام رادان از مزون داران معروف و طراحان لباس تهرانی است.

به گزارش شمانیوز: مینا مختاری همسر بهرام رادان از مزون داران معروف و طراحان لباس تهرانی است. بهرام رادان متولد 1358/2/8 در تهران است. بهرام رادان فارغ التحصیل مدیریت بازرگانی است. بهرام رادان بازیگر، خواننده و تهیه‌کننده موسیقی ایرانی است. بهرام رادان در فیلم‌های فیلم‌سازان سرشناسی چون داریوش مهرجویی و مسعود کیمیایی و واروژ کریم‌مسیحی٬ پوران درخشنده و رخشان بنی‌اعتماد بازی کرده است.

مینا مختاری (Mina Mokhtari) متولد دهه هفتاد یا شصت بین ۲۵ تا ۳۰ سال سن دارد و اخیرا با بهرام رادان ازدواج کرده و رابطه عاشقانه خود را در سیزده بدر ۱۴۰۱ رسانه ای کرد؛ سن مینا مختاری بین ۲۵ تا ۳۰ است و متولد تهران است. شغل او مدلینگ و طراح لباس و فشن بلاگر و مالک مزون می مو (MIMO) است و مدت کوتاهی است که به فعالیت در اینستاگرام به عنوان فشن بلاگر و مدل تبلیغاتی مشغول است.

 

خانم مختاری طراح لباس و صاحب مزون لباس MIMO است که در با دیگر طراحان مد و لباس همکاری دارد و به تازگی نیز جایزه ای به عنوان طراح و مد و لباس و بیزینس را از تیم تجارت طلایی کسب کرده است و در استوری اینستاگرامش پس از کسب جایزه نوشته : خیلی خوشحالم که به عنوان یکی از بانوان تاثیر گذار کشورم هستم.

از زندگی شخصی مینا مختاری اطلاعات بیشتری در دست نیست، اما در حوزه سینما و بازیگری هیچ گونه فعالیتی ندارد و مانند همسرش بهرام رادان بازیگر و اهالی سینما نیست

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

    این خبر را از دست ندهید
    دیگر رسانه ها