`
شمانیوز
شما نیوز

سریال خانه به دوش

ساعت و زمان پخش سریال خانه به دوش | ساعت بازپخش سریال خانه به دوش

مجموعه تلویزیونی «خانه به دوش» ساخته رضا عطاران و محصول سال ۱۳۸۳ تلویزیون از شبکه تماشا پخش می‌شود.

به گزارش شمانیوز: مدیر تامین برنامه شبکه تماشا گفت: این شبکه در ماه رمضان قصد دارد نگاهی ویژه به تولیدات کشورهای اسلامی داشته باشد. بر این اساس سریال‌هایی که محصول کشورهای اسلامی هستند در یک باکس به صورت ویژه پخش خواهند شد و  پخش سریال جدید کره‌ای و یک سریال طنز خاطره‌انگیز از دیگر برنامه‌های این شبکه در ایام ماه مبارک رمضان است.

سیدمحسن رفیعی پور در مورد جزئیات باکس‌های شبکه تماشا در ماه مبارک رمضان افزود: در ساعت ۱۷ شبکه تماشا، برنامه «ماه تماشایی»  را پخش می‌کند که هدف آن مرور خاطرات خاطره‌انگیز ماه رمضان در سال‌های گذشته است، خاطره‌بازی با برنامه‌های عروسکی، انیمیشن، آداب و سنن روستاها، رمضان در جبهه و صحبت‌های بزرگان انقلاب در این ماه مبارک از بخش‌های اصلی این برنامه است، همچنین بخش نماهنگ و نظرسنجی برنامه «هم آهنگ» و جوایز روزانه که در این بخش هر روز به قید قرعه به سه نفر جوایزی تقدیم می‌شود، دیگر بخش‌های آن را تشکیل می‌دهد.

وی گفت: باکس ساعت ۱۸ شبکه تماشا با عنوان جهان اسلام، ماموریت انعکاس تولیدات کشورهای اسلامی در حوزه مقاومت دارد و ملودرام‌ها و سریال‌های تولیدشده جهان اسلام را پخش خواهد کرد،  این عناوین برخی آرشیوی بوده و بخشی در حال آماده‌سازی و دوبله است.  

مدیر تامین برنامه شبکه تماشا افزود: این  شبکه در این بخش همچنین قصد دارد تاکید ویژه‌ای به اهمیت این ماه در زندگی مردم کشورهای اسلامی و مسلمانان سراسر دنیا داشته باشد، باکس ساعت ۱۹ باکس ثابت سریال‌های شرقی است که در حال حاضر سریال «امپراطور دریا» روی آنتن است و پس از پایان این عنوان، سریال «تماشاگر» (Watcher) پخش خواهد شد که سریال جدید و اختصاصی شبکه تماشا است،  این سریال در امور دوبلاژ سیما با مدیریت دوبلاژ مهسا عرفانی و گویندگی صداپیشگانی چون علی همت مومیوند، فاطمه نیرومند، اکبر میرزا هاشمی، سعید شیخ زاده و منوچهر زنده دل کار شده است، این سریال داستان بخش ویژه‌ای در پلیس را روایت می‌کند که با هدف کشف فساد داخلی نیروهای دولتی و پلیس تشکیل شده است و در شروع داستان مشخص می‌شود همه چیز به سال‌ها قبل بازمی گردد.

وی گفت: باکس ساعت ۲۰ این شبکه به پخش سریال «بانوی عمارت» اختصاص دارد و در ساعت ۲۱ سریال «جراحت» پخش می‌شود.

سیدمحسن رفیعی پور افزود: در ساعت ۲۲ سریال پرطرفدار و اسپانیایی «سرقت پول» (Money Heist) پخش می‌شود که تا انتهای ماه مبارک ادامه دارد. در باکس ساعت ۲۳ با توجه به فقدان بار طنز در سریال‌های امسال شبکه‌های سیما، شبکه تماشا به سراغ یکی از خاطره‌انگیزترین سریال‌های مناسبتی ساخته شده برای ماه رمضان رفته است، سریال «خانه به دوش» از ساخته‌های رضا عطاران و محصول سال ۱۳۸۳ تلویزیون که به داستان ماشالله با بازی حمید لولایی و خانواده اش می‌پردازد، در این ساعت پخش می‌شود. باکس ساعت ۲۴ نیز به پخش همزمانی سریال «خوشنام» اختصاص دارد که سریال شبکه یک سیماست و شبکه تماشا هر شب در ساعت ۲۴ آن را پخش خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها