`
شمانیوز
شما نیوز

طرح ترافیک خبرنگاران

خبرنگاران بخوانند | تمدید مهلت ثبت‌نام طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاری

طبق اعلام معاونت حمل و نقل و ترافیک مهلت ثبت‌نام طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاری تا ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ تمدید شده است.

به گزارش شمانیوز: عبدالمطهر محمدخانی روز یکشنبه درباره وضعیت مجوز ورود به طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاران اظهار داشت: بر همین اساس لازم است که رسانه‌های متقاضی، همه مکاتبات در این باره از جمله نامه‌های درخواست سهمیه طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاران و فهرست خبرنگاران مورد نظر خود را به مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران ارسال کنند.

وی افزود: ثبت‌نام در سامانه «تهران من» و ارسال مدرک توسط خبرنگاران و روزنامه‌نگاران در این سامانه به روال هرساله انجام می‌پذیرد و تغییری در این بخش صورت نگرفته است.

رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری پایتخت با اشاره به محدودیت‌ها و سقف مشخص صدور مجوز طرح ترافیک خبرنگاری ادامه داد: کمیته تسهیم مجوز طرح ترافیک در مرکز ارتباطات با حضور نماینده شورای شهر به عنوان عضو ناظر، نماینده معاونت حمل‌ونقل و ترافیک و نماینده معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد تشکیل خواهد شد تا نسبت به اختصاص سهمیه هر رسانه طبق شاخص‌های شفاف و تخصصی، اقدام شود.

وی با تاکید بر اینکه صدور مجوز طرح ترافیک خبرنگاری براساس اولویت حرفه‌ای رسانه‌ها و شاخص‌های استاندارد بررسی می‌شود، اظهار داشت: از جمله این شاخص‌ها می‌توان به قدمت و فراگیری رسانه، پرمخاطب بودن، تعدد سرویس‌های خبری، موضوعی و تخصصی و تعداد خبرنگاران رسمی و ثبت شده رسانه متقاضی در سامانه معاونت مطبوعاتی اشاره کرد.

محمدخانی افزود: فرآیند صدور مجوز طرح ترافیک خبرنگاری در سامانه «تهران من» پس از اعلام نهایی مرکز ارتباطات در خصوص سهمیه هر رسانه و اسامی خبرنگاران مجاز، توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک و به روال هرساله در سامانه تهران من صورت می گیرد.

طبق اعلام معاونت حمل و نقل و ترافیک مهلت ثبت‌نام طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاری تا ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ تمدید شده است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها