`
شمانیوز
شما نیوز

قیمت خودرو امروز

۳۰۸ میلیون تومان قیمت پژو پارس در بازار امروز خودرو

نوسانات قیمتی امروز نیز در بازار خودرو ادامه داشته است به طوری که پراید، پژو، سمند، تیبا، ساینا، کوییک و دنا افزایش قیمت ها را تجربه کردند.

به گزارش شمانیوز: نوسانات قیمتی امروز در بازار خودرو صعودی بوده است و در ۲۴ ساعت گذشته خودروهای پراید ۱۱۱ از ۱۹۷ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۱۹۸ میلیون تومان رسیده است. خودروهای پژو نیز امروز نوسانات قیمتی شدیدی را تجربه کردند به طوری که پژو پارس سال نیز با افزایش ۳ میلیون تومانی نسبت به روز گذشته ۳۰۸ میلیون تومان قیمت خورده است.

بر همین اساس، پراید مدل ۱۳۱ نیز در این مدت افزایش قیمت ۲ میلیون تومانی را تجربه کرده است و این خودرو در حال حاضر ۱۷۸ میلیون تومان قیمت خورده است و پراید ۱۵۱ مدل ۱۳۹۹ نیز امروز از نوسانات قیمتی در امان نبوده است به طوری که این خودرو از روز گذشته تا امروز یک میلیون تومان گران شده است و ۱۶۳ میلیون تومان قیمت خورده است.

خودروهای پژو نیز امروز نوسانات قیمتی شدیدی را تجربه کردند به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۳۹۹ از ۲۷۳ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۲۷۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۲ میلیون تومان گران شده است و ۲۸۶ میلیون تومان قیمت خورده است و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۱۳۹۹ نیز با افزایش قیمت ۲ میلیون تومانی در ۲۴ ساعت گذشته به قیمت ۳۴۲ میلیون تومان رسیده است و پژو پارس سال نیز از روز گذشته تا امروز ۳ میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حاضر ۳۰۸ میلیون تومان قیمت خورده است.

خودروهای سمند نیز در این مدت از گرانی ها در امان نماندند به طوری که سمند lx ساده مدل ۱۴۰۰ از ۲۷۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۲۷۲ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت ۲ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۲۸۲ میلیون تومان قیمت خورده است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها