`
شمانیوز
شما نیوز

بیت کوین

بیت کوین 40 هزار دلاری شد

دومین رمزارز شاخص دنیا یعنی بیت کوین بالاخره سطح ۴۰هزار دلار را شکاند ولی طلا کاهشی شد.

به گزارش شمانیوز: دیروز بیت کوین بالاخره توانست سطح ۴۰هزار دلار را بشکاند ولی طلا کاهشی شد. قیمت بیت کوین (BTC) به بالاتر از ۴۰هزار دلار بازگشت که نقطه میانی محدوده قیمتی طولانی سه ماهه آن است. با این حال، این ارز دیجیتال با مقاومت اولیه 43هزار و 500 دلار مواجه است که می تواند روند صعودی قیمت فعلی را متوقف کند.

بیت کوین در زمان انتشار گزارش حدود ۴۱هزار و ۴۰۰ دلار معامله می شد و در 24 ساعت گذشته 5 درصد افزایش ارزش داشته است.

نگاهی به بازارهای معاملاتی

پس از اینکه طلا ونقره در روز دوشنبه هفته پیش به بالاترین حد خود در پنج هفته گذشته رسیدند، در معاملات دیروز به شدت کاهش یافت. انتشار اخبار درباره زیان شدید در بازار نفت خام و افزایش بازدهی خزانه داری آمریکا در این روز نیز علیه گاوهای بازار فلزات گرانبها موثر بودند. هر اونس طلا در ماه ژوئن با افت 26 دلار و 90 سنت به 1959 دلار و 60 سنت رسید و نقره می کامکس نیز با افت 0.775 دلاری به 25 دلار و 37 سنت در هر اونس رسید.

پس از اینکه صندوق بین‌المللی پول پیش‌بینی خوش‌بینانه خود در زمینه رشد جهانی 2022 و 2023 را تعدیل کرد، قیمت‌های نفت خام روز سه‌شنبه حدود 5 درصد کاهش یافت. این تصمیم صندوق بین‌المللی پول تحت تاثیر تداوم آمار بالای تورم در اقتصادهای بزرگ جهانی وهمچنین پیامدهای اقتصادی حمله روسیه به اوکراین، ارزیابی می‌شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها