`
شمانیوز
شما نیوز

مهدی طارمی

ببینید | طارمی اشک دختر پرتغالی را درآورد

سفیدآبی پوشان پورتو در روزی که مهدی طارمی را از ابتدا در ترکیب می‌دیدند با نتیجه ۲-۴ حریفشان را شکست دادند تا عملا قهرمانی خودشان را قطعی کرده باشند و برای رسیدن به این مهم به یک امتیاز یا فرا رسیدن پایان فصل احتیاج داشته باشند.

به گزارش شمانیوز: گلزنی‌ها و نمایش‌های درخشان مهاجم ایرانی پورتو باعث شده او نزد هواداران این تیم بسیار محبوب باشد. گلزنی مهدی این روزها به امری تکراری تبدیل شده اما این رویه نه‌تنها علاقه هواداران پورتو به او را در سطح مشخصی نگه نداشته است، بلکه هر روز به هواداران طارمی در این کشور اضافه می‌شود.

در پایان مسابقه بازیکنان برای تشکر از حمایت هواداران و پاسخ‌دادن به ابراز احساسات آنها به سمت سکوها رفتند. در این زمان و بعد از اینکه بازیکنان یکی یکی لباس‌های خودشان را به هواداران تقدیم می‌کردند، مهدی طارمی لباس خود را به دختر هواداری هدیه داد که با در دست‌ داشتن یک پلاکارد کوچک از ابتدای بازی پیراهن مهدی را درخواست کرده بود.

او که بر روی یک بنر کوچک پرچم ایران را هم کشیده بود، از گرفتن پیراهن طارمی به حدی ذوق‌زده شد که قادر به کنترل احساساتش نبود و اشک از چشمانش جاری شد. اتفاق زیبایی که محبوبیت باورنکردنی مهدی طارمی در نزد هواداران پورتو را بیش از پیش به تصویر کشید.

بعد از حمایت پورتویی‌ها از طارمی در برابر هجمه‌های سایر تیم‌ها و انتقاد شدید آنها به نویسندگان و روزنامه‌نگاران حامی اسپورتینگ و بنفیکا، رابطه مهدی با هواداران و مسئولان پورتو عمیق‌تر شده و این موضوع تنها سد محکم در برابر یک انتقال بسیار بزرگ در تابستان خواهد بود. اتفاقی که البته دیر یا زود رقم‌ خواهد خورد اما محبت هواداران پورتو به ستاره بوشهری فوتبال ایران ممکن است وقوع آن را به تاخیر بیندازد.

اشک دختر پرتغالی برای طارمی

اشک دختر پرتغالی برای طارمی

اشک دختر پرتغالی برای طارمی

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها