`
شمانیوز
شما نیوز

اخبار حوادث

بخش دیگری از متروپل ریخت | متروپل آبادان یک روز بعد از حادثه

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: با توجه به شرایط ناپایدار سازه متاسفانه حدود یک ساعت پیش بخشی از آن در حین عملیات آواربرداری فرو ریخت.

به گزارش شمانیوز: وحید شعبانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان اظهار کرد: امدادرسانی از ابتدای وقوع حادثه ریزش متروپل توسط تیم‌های جستجو و نجات و عوامل امدادی جمعیت هلال احمر استان خوزستان آغاز شد.

وی گفت: تیم‌های ارزیاب، جستجوگر، زنده‌یاب و تیم‌های جستجو و نجات از ابتدا وارد صحنه شدند و امکانات لجستیکی و عوامل امدادی نیز در سطح مطلوب وجود دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان در خصوص روند امدادرسانی و آواربرداری عنوان کرد: در خیابان کناری مجمتع متروپل که بخش عمدهای از آن فروریخته است در حال جمع‌آوری آوار هستیم تا بتوانیم به طبقه همکف و زیرزمین دسترسی پیدا کنیم. 

شعبانی  بیان کرد: عملیات جست‌وجو و امداد در طبقات فوقانی در روز اول به اتمام رسید و اکنون دغدغه اصلی ما این است که به همت عوامل امدادی به منطقه زیرزمین دسترسی پیدا کنیم.

وی گفت: خدمت مردم هم‌استانی به ویژه شهروندان آبادان عرض می‌کنم که خونسردی خود را حفظ کنند و به عوامل امدادی اعتماد کنند و اجازه دهند که کار امداد ادامه پیدا کند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به ریزش بخشی از سازه متروپل و زخمی شدن سه امدادگر، بیان کرد: با توجه به شرایط ناپایدار سازه، متاسفانه حدود یک ساعت پیش بخشی از سازه حین عملیات آواربرداری فرو ریخت و سه نفر از عوامل امدادی دچار جراحت شدند.

شعبانی افزود: شرایط برای امداد مقداری سخت است و حضور مردم هم کار را برای ما سخت‌تر می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها