`
شمانیوز
شما نیوز

اخبار حوادث

اتفاق تلخی دیگر | آتش سوزی در پاساژ گلشن مال تهران

پاساژ گلشن مال تهران که فاقد پایان کار است و در حال تکمیل مراحل قانونی خود بود، دیروز ۳ خرداد ۱۴۰۱ یکی از واحد‌های صنفی آن دچار حریق شد.

به گزارش شمانیوز: مدیرروابط عمومی منطقه پنج شهرداری گفت: پاساژ گلشن مال پایان کار نداشت و اخطار‌های لازم هم صادر شده بود.

 

 

محمد باقر فرهند گفت: پاساژ گلشن مال که فاقد پایان کار است، در حال تکمیل مراحل قانونی خود بود که دیروز یکی از واحد‌های صنفی آن دچار حریق شد.

دیروز سه شنبه سوم خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶ مجتمع تجاری گلشن در منطقه ۵ دچار آتش سوزی شد.

به گفته مدیر منطقه یک عملیات آتش نشانی تهران نیرو‌های ایستگاه ۱۰۲ که نزدیکترین ایستگاه به محل بود در دو دقیقه و ۵۰ ثانیه در محل حادثه حاضر شدند.

به گفته دیبا آتش نشانان پس از ورود به مجتمع مشاهده کردند که حریق بین طبقه اول و دوم در یک واحد کفاشی به مساحت ۸۰ متر در حال سرایت به دیگر بخش هاست و بلافاصله محل حریق به سه فاز عملیاتی تقسیم بندی شد و دو دستگاه بالابر در ضلع شمال و جنوب مستقر شدند و اقدام به نجات شهروندان محبوس کردند.

مدیر منطقه یک عملیات آتش نشانی تهران از نجات ۴۳ شهروند در حادثه آتش‌سوزی در مجتمع تجاری گلشن خبر داد که ۲۸ زن و ۱۵ مرد بودند.

به گفته مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه تا زمانی که پایان کار صادر نشده است، مسئول جلوگیری از فعالیت پاساژ شهرداری است.

فرهند گفت: پاساژ هنوز فعالیت خودرا شروع نکرده بود و همه افراد نجات یافته از غرفه داران بودند.

علت این حادثه اتصالی برق گزارش شده است و به دلیل نداشتن سیستم اطفا حریق، آتش به موقع مهار نشده و تا طبقه ششم این پاساژ سرایت کرده بود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها