`
شمانیوز
شما نیوز

متروپل آبادان

تصویری فاجعه بار از متروپل آبادان در زمان ساخت | افزایش جانباختگان متروپل آبادان

تصویری تکان‌دهنده از عمق فاجعه حادثه آبادان در زمان ساخت متروپل را ببینید.

به گزارش شمانیوز: تصویری تکان‌دهنده از عمق فاجعه حادثه آبادان در زمان ساخت متروپل را ببینید.

 

متروپل آبادان

 

تعداد جانباختگان متروپل آبادان به ۱۶ نفر رسید

وزیر کشور با اشاره به آخرین آمار جانباختگان و مصدومان حادثه متروپل گفت: تاکنون نزدیک به ۱۶ فوتی داشته‌ایم و همچنین ۳۷ نفر زخمی شده بودند که از این تعداد ۳۴ نفر مرخص شده‌اند.

احمد وحیدی در خصوص آخرین وضعیت آواربرداری در متروپل، اظهار کرد: همچنان عملیات در حال انجام است؛ حساسیت بسیار زیادی وجود دارد. هم‌اکنون، به دلیل احتمال ریزش سازه‌های مجاور، فعلا مدتی کار متوقف شده است تا اطمینان پیدا کنیم که استحکام‌بخشی انجام شود لذا باید مطمئن شویم. شرایط بسیار حساس و خطرناک است

وی ادامه داد: متخصصان بسیار خوبی از مرکز تحقیقات ساختمان و افرادی که در مسائل آواربرداری متخصص شده‌اند حضور دارند. گروه زیادی اینجا حضور پیدا کرده‌اند و مشغول رایزنی هستند.

وزیر کشور ادامه داد: چرثقیل‌های سنگین، انواع لودر‌ها و بیل‌ها و تجهیزات دیگر وجود دارد و تجیهزات لازمی که برای برش بتن‌ها نیاز است، برقرار است. از سراسر کشور همه کمک می‌کنند. آتش‌نشانان و نیرو‌های مردمی، هلال احمر، اورژانس، نیرو‌های انتظامی و نظامی همگی مشغول کار هستند.

وحیدی با اشاره به آخرین آمار جانباختگان و مصدومان این حادثه گفت: تاکنون نزدیک به ۱۶ فوتی داشته‌ایم. همچنین ۳۷ نفر زخمی شده بودند که از این تعداد ۳۴ نفر مرخص شده‌اند. همچنان به دنبال دستیابی به عزیزانی هستیم که زیر آوار‌های متراکم محبوس شده‌اند و وضعیت نامعلومی دارند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • امیر

    روحتان شاد و یادتان گرامی

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها