`
شمانیوز
شما نیوز

فاطمه گودرزی

جشن تولد خودمونی دختر فاطمه گودرزی | عروس فاطمه گودرزی برای خواهر شوهرش سنگ تمام گذاشت

فاطمه گودرزی عکسی از جشن تولد دخترش در اینستاگرامش منتشر کرد.

جشن تولد خودمونی دختر فاطمه گودرزی | عروس فاطمه گودرزی برای خواهر شوهرش سنگ تمام گذاشت

به گزارش شمانیوز: فاطمه گودرزی فیلمی از جشن تولدش در اینستاگرامش منتشر کرد. فاطمه گودرزی متولد 19 تیر 1342 در تهران است فاطمه گودرزی بازیگر تلویزیون ایرانی است نام اصلی فاطمه گودرزی گیتی است.

 

فاطمه گودرزی

 

خانواده و دوره بازیگری

خانوم گودرزی متولد تهران از پدر و مادر اهل بروجرد لرستان می باشد نام اصلی اش گیتی است و در سال 1361 وقتی دختر 19 ساله بود دوره دوساله تئاتر را در اداره بازیگری آن زمان گذراند و از همین کلاس ها وارد عرصه تئاتر شد.

 

فاطمه گودرزی

 

 

ورود به تلویزیون

در سال 1367 در 25 سالگی برای اولین بار در سریال گالش های مادر بزرگ در سه سکانس بازی کرد و با فیلم بخاطر همه چیز در سال 1369 وارد سینما شد.

 

فاطمه گودرزی

 

 

شهرت و سیمرغ

شهرت خانوم گودرزی با فیلم غزال در سال 74 با گرفتن سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن شروع شد و در سال 1380 با بازی در سریال دردسر والدین در نقش همسر مهران مدیری به اوج رسید.

 

فاطمه گودرزی

 

 

آشپزی ام خوب است

اگر پای تعریف از خود نگذراید باید بگویم آشپزی ام خوب است و معمولا از پس درست کردن غذاهای مختلف بر می آیم و همیشه خودم در خانه آشپزی می کنم.

 

ازدواج با همسرش

فاطمه گودرزی سالهاست با همسرش عبدالرضا گنجی کارگردان ازدواج کرده است، ثمره این ازدواج یک دختر بنام آوا و یک پسر بنام پویان است که هر دو وارد عرصه بازیگری شدند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۳ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها