`
شمانیوز
شما نیوز

سامانه یکپارچه تخصیص خودرو

زمان اعلام نتایج قرعه کشی خودرو اعلام شد

مدیرکل دفتر صنایع خودرویی وزارت صمت با اعلام اینکه دراین مرحله ۴ میلیون نفر در سامانه یکپارچه فروش خودرو ثبت نام کرده‌اند از زمان اعلام نتایج قرعه‌کشی خودرو خبر داد.

به گزارش شمانیوز، عبدالله توکلی لاهیجانی، مدیرکل دفتر صنایع خودرویی وزارت صنعت، معدن و تجارت، با اعلام زمان‌بندی ثبت نام برای خرید خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، از تعداد ۴ میلیون نفر ثبت‌نام کننده و زمان اعلام نتایج برندگان قرعه‌کشی خودرو در این سامانه خبر داد.

لاهیجانی گفت: نخستین سامانه یکپارچه تخصیص خودرو با هدف شفاف سازی فرآیند تخصیص خودرو به متقاضیان با نظارت سازمان حمایت تولیدکنندگان و مصرف کنندگان از ساعت نه صبح سه شنبه 27 اردیبشهت، فعالیت خود را آغاز نمود که در مهلت یک هفته‌ای تعیین شده، تا ساعت نه صبح روز سه شنبه سوم خرداد، 4 میلیون نفر، اطلاعات ثبت نامی خود را در این سامانه تکمیل نمودند.

وی افزود: اردیبهشت امسال با توجه به افزایش 155 درصدی تولید خودروی کامل در خودروسازان بزرگ کشور در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، 38 نوع خودروی مختلف از پنج خودروساز کشور در این دوره ارائه شد که پس از تایید اطلاعات مندرج، قرعه کشی خودرو در این مرحله در روز دوشنبه نهم خرداد انجام خواهد شد.

توکلی گفت: با توجه به پایدار شدن روند تولید خودروی کامل در خودروسازان داخلی و کاهش شصت درصدی آمار خودرو‌های ناقض در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، همچنین ایجاد شفافیت در عرضه خودرو به بازار، روند تخصیص خودرو در سامانه یکپارچه فروش تداوم پیدا خواهد یافت.

وی افزود: اجرای عملیات فروش توسط خودروسازان انجام می‌شود و سازمان حمایت نظارت بر حسن انجام تعهدات خودروساز در خودرو‌های تخصیص یافته را به عهده خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • افرا

    از صبح منتظریم ولی هنوز اعلام نشده که
    سر کار گذاشتن ملتو

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها