`
شمانیوز
شما نیوز

امیر مهدی ژوله

جوکر تایم امیر مهدی ژوله مردم را روده بر کرد | رضا نیکخواه سوسیس بندری شد

جوکر تایم بامزه امیر مهدی ژوله را در ادامه ببنید.

به گزارش شمانیوز: امیرمهدی ژوله متولد ۲۷ مرداد ۱۳۵۸ در تهران است. امیرمهدی ژوله فیلم‌نامه‌نویس، بازیگر و روزنامه‌نگار ایرانی است.امیر مهدی ژوله پستی در اینستاگرام خود منتشر کرد.

 

 

زاده:  ۲۷ مرداد ۱۳۵۸تهران، ایران

ملیت: ایران ایرانی

زمینه فعالیت: فیلم‌نامه‌نویس، بازیگر، روزنامه‌نگار

سال‌های فعالیت: ۱۳۸۱ تا کنون

فرزندان: گندم ژوله

 

بیوگرافی امیرمهدی ژوله:

امیرمهدی ژوله (زادهٔ ۲۷ مرداد ۱۳۵۸ در تهران) فیلم‌نامه‌نویس، بازیگر و روزنامه‌نگار ایرانی است. ژوله از نویسندگان سریال های مهران مدیری می باشد که اخیراً در سینما و تلوزیون به ایفای نقش پرداخته است و با برنامه خندوانه توانست به خوبی شناخته شود. امیر مهدی ژوله متاهل است و ازدواج کرده است و یک فرزند دختر به نام گندم دارد.

 

 

امیر مهدی ژوله

 

بیماری ام اس امیرمهدی ژوله:

امیرمهدی ژوله که خود مبتلا به اِم‌اِس می‌باشد، در یکی از برنامه‌های خندوانه با این بیماری شوخی کرد و از تجربیاتش در مبارزه با این بیماری گفت.

امیر مهدی ژوله با انتشار متنی درباره بیماری اش نوشت: «بازم یه توضیح به نظرم غیر ضروری درباره حضورم در برنامه خندوانه و شوخی هام با بیماری و بیماران ام اس: من نزدیک به ده ساله درگیر بیماری ام اس ام. اساسا رامبد میخواست با من به عنوان یه ام اسی موفق! گفتگو کنه که من پیشنهاد دادم این خاطره گویی من به عنوان یه بیمار و نوع مواجهه ام با این بیماری به صورت یه شبه استند اپ کمدی اتفاق بیفته. قطعا کم کاستی هایی داشتم و به خاطر جرح و تعدیل ها و تلخی موضوع این کم و کاستی ها بیشتر هم نمود داشت. ضمن اینکه به خاطر درگیر بودن خودم با بیماری یه کم بی پرواتر رفتم تو دل داستان و از منظر خودم و اون چیزی که بر من گذاشته بود،ام اس رو روایت کردم… به نظرم اگر بخش معرفی ، بخشی از شوخی ها،بخشی از گپ و گفتم با رامبد عزیز و کل بخش تقدیر و اهدای لوح حذف نمیشد ، این تک و توک سوتفاهمات هم برای این تک و توک دوستان پیش نمیومد. مخلصیم»

 

 

امیر مهدی ژوله

 

آثار امیر مهدی ژوله:

- پاورچین

- نقطه چین

- کمربندها را ببندیم

- زندگی به شرط خنده

- شب‌های برره

- باغ مظفر (۱۳۸۵)

- گنج مظفر (۱۳۸۶)

- مردهزارچهره (۱۳۸۷)

- مرددوهزارچهره (۱۳۸۸)

- قهوه تلخ (۱۳۸۹–۹۱)

- ویلای من (۱۳۹۱–۹۲)

- شوخی کردم (۱۳۹۲)

- در حاشیه (۱۳۹۳)

- عطسه (۱۳۹۴)

- در حاشیه ۲ (۱۳۹۴)

- دورهمی (۱۳۹۵)

- ساعت پنج عصر (۱۳۹۵)

- خوب، بد، جلف - بازیگر (۱۳۹۵)

- دوباره اون آهنگ رو بزن سم (تئاتر - کارگردان داود بنی اردلان) (۱۳۹۵)

- دیوار به دیوار - بازیگر (سامان مقدم -۱۳۹۶)

- گلشیفته (۱۳۹۶)

 

اینستاگرام امیرمهدی ژوله:

امیرمهدی ژوله دلایل آمدنش به اینستاگرام را اینطور بیان میکند : افتادم تو دام عاشقی … بالاخره بعد از سالها مقاومت جوانمردانه در مقابل اینستا،گرفتارش شدم. دلایل مقاومتم هم معقول و منطقی بود.خوش عکس نیستم،خوب عکس نمیگیرم،جمعیت هم که از کنترلم خارج شه هول میکنم.حوصله و توان کل کل ندارم،انتقاد پذیر نیستم،فحش هم بزید خیلی ناراحت میشم. ولی خب مواجه شدن با این حجم از محبت که داشت خرج صفحات فیک میشد و استفاده از امکانات! اینستا ما رو هم راهی شما کرد. هوامو داشته باشید دیگه.فکر کنید خواهر مادر خودتونم. 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها