`
شمانیوز
شما نیوز

فریبا نادری

ماجرای جالب ازدواج فریبا نادری و همسر پولدارش | حرف های ناگفته فریبا نادری از ازدواجش

فریبا نادری یکی از هنرمندانی است که ازدواج او به یکی از خبرسازترین ازدواج ها میان هنرمندان تبدیل شد. او ۱۹ سال بیشتر نداشت که اولین بار به همراه دوستش به یک دفتر بازیگری رفت و به صورت اتفاقی با مسعود رسام کارگردان سینما آشنا شد و این آشنایی چند سال بعد منجر به ازدواج آنها شد.

فریبا نادری یکی از هنرمندانی است که ازدواج او به یکی از خبرسازترین ازدواج ها میان هنرمندان تبدیل شد. فریبا نادری ۱۹ سال بیشتر نداشت که اولین بار به همراه دوستش به یک دفتر بازیگری رفت و به صورت اتفاقی با مسعود رسام کارگردان سینما آشنا شد و این آشنایی چند سال بعد منجر به ازدواج آنها شد.فریبا نادری و مسعود رسام سال ۸۳ با هم آشنا شدند و دو سال بعد در سال ۸۵ با هم ازدواج کردند.  عمر زندگی مشترک فریبا نادری و همسرش چند سال بیشتر نبود و سال ۸۸ مسعود رسام بعد از تحمل چند سال بیماری درگذشت. فریبا نادری با وجود ۲۷ سال اختلاف سن با مسعود رسام و آگاه بودن به بیماری او و مخالفت پدرش تن به این ازدواج داد و زندگی عاشقانه ای در کنار همسرش داشت.

فریبا نادری

ازدواج دوم فریبا نادری

فریبا نادری ۸ سال بعد از درگذشت مسعود رسام با مهرداد طباطبایی از فعالان مواد غذایی و لبنیات ازدواج کرد و برای بار دوم زندگی مشترک تشکیل داد.

حرف های جالب فریبا نادری درمورد آشنایی و ازدواج با همسرش

فریبا نادری درباره نحوه آشنایی با همسر دوم خود می گوید: والا نمی گرفت، آشناییمون به این شکل  بود که من و برادرم همسایه سام درخشانی بودیم و سام درخشانی گفت آشنا بشید و... خلاصه بعد از ماه های طولانی ما هم دیگه رو دیدم و همون اولی که ما هم دیگه رو دیدیم، ایشون گفتند که ببین من قصد ازدواج ندارم، منم خیلی ازش خوشم اومد و گفتم من هم همینطور ولی من واقعا قصدم ازدواج بود.

فریبا نادری

و نمی گرفت دیگه... نه که نگیره می خواست ولی هی می گفت حالا... تا اینکه من گریه و من جوانیم رو برات گذاشتم و... اصلا نمی دونست من بازیگرم شاید اگه می دونست زودتر می گرفت، خیلی اصرار داشت نگیره و می گفت من کلا با ازدواج مشکل دارم.

الان خودش میگه کاش زودتر می گرفتم، من می دونستم همیشه هم با بغض بهش می گفتم که تو وقتی بگیری به من میگی و الان فهمیده...من خیلی کنارش خوشحالم و دوستش داشتم.

فریبا نادری

مهرداد طباطبایی هم در مصاحبه ای گفته تا قبل از آشنایی با فریبا نادری هیچ کدام از فیلم های او را ندیده بود.

او در اینباره گفته: «واقعیت این است تا زمانی که ایشان را دیدم و حتی مدتی بعد از آشنایی هم فیلم هایشان را ندیده بودم و بعدا کارهایشان را پیگیری کردم و برایم جذاب آمد. البته خیلی اهل فیلم دیدن هستم اما چون بیشتر فیلم های خارجی می بینم با ایشان آشنایی نداشتم.»

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها