`
شمانیوز
شما نیوز

حسین مهری

جنجال تقلب در شب های مافیا | حسین مهری افشاگری کرد

دومین قسمت از فینال فینالیست‌های شب‌های مافیا برخلاف انتظارات به یکی از بی‌رمق‌ترین بازی‌های این رئالیتی شو تبدیل شد.

بیوگرافی حسین مهری بازیگر و همسرش با ناگفته های زندگی شخصی هنری تا عکس پسرش حامین و سال ازدواجش را می خوانید. حسین مهری متولد 23 آبان 1363 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است حسین مهری دوره دیده کانون پرورشی هنری حر می باشد که در 9 سالگی اولین بار جلوی دوربین رفت سپس با تئاتر ادامه داد و در نهایت با سریال «زمانه» به شهرت رسید.

حسین مهری

در روز سوم که فقط دو عضو مافیا در بازی حاضر بودند، حامدآهنگی با گرفتن یک چالش اعتراض خود را نسبت به روند بازی علنی کرد و به شکل غیر مستقیم گفت که در بازی تقلب وارد شده است. او در ادامه صحبت‌هایش تعمدا به گونه‌ای نقشش را لو داد تا مشمول جریمه انضباطی شود و از بازی اخراج شود. بعد از اخراج آهنگی ، شهروندان عضو آخر مافیا را هم با اجماع از بازی خارج کردند تا در ظاهر به یک پیروزی قاطع برسند.

قهر حامد آهنگی وسط فینال شب های مافیا!

این پیروزی یک طرفه در حالی به دست آمد که عملکرد شهروندان با اما و اگرهایی همراه بود به گونه‌ای که حتی چند نفر از اعضای شهر از جمله ایمان صفا و مریم مومن هم نسبت به روند بازی اعتراض کردند و به صراحت گفتند که این پیروزی به آن‌ها نچسبیده است. مخاطبان این قسمت «شب‌های مافیا» هم با به اشتراک گذاشتن کامنت‌هایی در حمایت از حامد آهنگی در کنار او ایستادند و به شکلی غیر مستقیم حرف‌های او درباره وارد شدن تقلب به بازی را تایید کردند.

حسین مهری بازیگر سریال زمانه و یکی از شرکت کنندگان حاضر در شب های مافیا صفحه اینستاگرام خود را به روز کرد و با انتشار عکسی از خود و تایید ضمنی حرفهای حامد آهنگی نوشت:

به زودی همه چیز رو درباره فینال فینالیست های مافیا بهتون توضیح میدم

پ ن:همیشه سکوت کردم چون به توضیح دادن علاقه ای ندارم ولی همیشه هم سکوت خوب نیست

کاش به پیشنهادهایی که دادم توجه میشد.

حسین مهری

1_ ماسک زده بشه

2_ یه پرده مشکی بین عوامل و بازیکن ها باشه

3_ وقتی بازیکن ها از بازی خارج میشن تو دید بازیکن های داخل بازی نباشن

شهرت

چهره اش سال 1389 با سریال «زیر هشت» سیروس مقدم دیده شد تا اینکه در سال 1391 با سریال «زمانه» و کنار پریناز ایزدیار در نقش سینا به شهرت رسید.

ازدواج و پسرش

حسین مهری در آذر ماه 1391 وقتی 28 ساله بود با همسرش که در عرصه هنری حضور ندارد ازدواج کرد که ثمره این زندگی پسری بنام حامین متولد سال 1396 است.

فراغت با خانواده

عموما آدم اهل تنهایی هستم و ترجیح می دهم بیشتر وقت آزادم را به کتاب خواندن و فیلم دیدن بگذرانم یا اوقاتم را صرف همسرم کنم و با او باشم.

حسین مهری

شیطونی در کودکی

کودکی خیل سرخود و خودی رای بودم ، آرزوهایم همیشه بزرگ و وحشتناک بود ، پشت کار خیلی زیادی هم داشتم اما یک دنده بودم و حاضر نبودم در کاری کم بیارم

ملاک برای انتخاب نقش

من سه تا فاکتور اصلی که به شدت برایم مهم بوده کارگردان ، فیلمنامه و نقش است

نقش باید نقشی باشد که بتوانم خودم در آن تلاش کنم کارگردان ، کارگردانی باشد که بتوان به او اعتماد کرد و فیلمنامه هم فیلمنامه قرص و جانداری باشد

سعی می کنم بروز باشم

سعی می کنم به روز باشم و اتفاقات ، اطلاعات و دانش کارم را دنبال می کنم

این به روز بودن از راه های متفاوت شکل می گیرد ، مثل کتاب خواندن ، نشریات را مطالعه کردن و فیلم دیدن که مخصوصا برای این آخری خیلی زمان می گذارم

فیلم دیدن و رمان خواندن تاثیر فوق العاده محسوسی روی کیفیت کار می گذارند

دوستان نزدیک

آدم پر رفت و آمدی نیستم اما دوستان خوب در بین همکارانم زیاد دارم ، مانند «امیر جعفری» و «کامبیز دیرباز» و خیلی دوستان پشت دوربین که احتمالا کمتر می شناسید

کارگردان های مورد علاقه

«استنلی کوبریک» و «کوئنتین تارانتینو» کارگردان هایی هستند که دوست دارم

«جوزپه تورناتوره» فوق العاده است و یک سینمای شخصی دیگر دارد ، این آدم کارگردانی نمی کند بلکه فیلمسازی می کند و جهان بینی خاص خودش را دارد.

 

اهل حاشیه نیستم

من اهل حاشیه نیستم ، تاکنون از من حاشیه دیده اید ؟! من حاشیه را دوست ندارم و فقط تمرکز را روی بازیگری می گذارم تا بتوانم بهتر بازی کنم.

کارگردانی دغدغه ام نیست

دغدغه دارم که فیلم کوتاه بسازم ، دوتا قصه وجود دارد که از قبل به آنها فکر کرده ام و بدم نمی آید که آنها را بسازم اما کارگردانی هیچ وقت دغدغه من نبوده است.با این حال به فکر تجربه کردن کارگردانی هستم ، اینکه آدم جهان بینی و نگاه خودش را بسازد برایم جالب است.

پرسپولیسی

من شدیدا پرسپولیسی هستم اما سپاهان یک تیم به معنای واقعی است و از چند سال گذشته به این طرف خود را یک تیم واقعی کرده و شخصیت بالایی دارد.

دغدغه خانواده دارم

همیشه بخش عمده ای از ذهن م مشغول زندگی خصوصی ام است و اینطور نیست که همیشه صد در صد ذهنم درگیر کار و بازی باشد.

فکر کردم به کسی که دوستش داری و دوستت دارد حس خوبی است و خدا را بابت داشتن همسر خوب شکر می کنم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها