`
شمانیوز
شما نیوز

شاهرخ استخری

عکس چهره واقعی همسر شاهرخ استخری | عکس بدون آرایش همسر شاهرخ استخری

همسر شاهرخ استخری عکسی از چهره بدون آرایش خود منتشر کرد.

 سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری است. این دو در سال ۱۳۹۰ با یکدیگر ازدواج کردند .مراسم ازدواج شاهرخ استخری در تهران برگزار شد و برای اینکه بسیاری از اقوام همسرش در بلژیک زندگی می کردند شاهرخ استخری این زوج جوان تصمیم گرفتند جشن عروسی شان را در شهر بروکسل نیز برگزار کنند و حاصل ازدواج شاهرخ استخری  دو دختر به نام های پناه و نبات است.

شاهرخ استخری

سپیده بزمی پور 3 دی 1367 است. سپیده بزمی پور دارای مدرک کارشناسی حسابداری می باشد. سپیده بزمی پور و شاهرخ استخری در سال 1390 با یکدیگر ازدواج کردند. فرزند اول سپیده بزمی پور در سال 1392 به دنیا آمد. در حال حاضر سپیده بزمی پور صاحب دو فرزند دختر می باشد.این آقای دکتر شهره لرستانی را مازیار کرد ! + عکس بعد از مرد شدن خانم بازیگر !

سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری که بیشتر اوقات، با افکت و آرایش اقدام به تغییر چهره می کند، این بار نشان داده که چهره طبیعی اش با چهره مجازی اش تفاوت بسیاری دارد.

عکس همسر شاهرخ استخری با چهره بدون آرایش همه را شوکه کرد

سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری به ۳ زبان زنده دنیا مسلط است و یکی از مترجمان زبان فرانسوی و انگلیسی است. او که مدتی است دوباره به بلژیک بازگشته است عکسی بدون آرایش از خود منتشر کرد که مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

خانواده همسر شاهرخ استخری

همچنین سپیده یک برادر بزرگتر از خودش به اسم سعید دارد .سعید بزمی پور برادر سپیده اکنون ۳۳ ساله شده است و صاحب یکی از بهترین برندهای لوازم آرایشی در تهران است در سال ۱۳۸۰ خانم بزمی پور همراه با پدر و مادر و برادرش تصمیم به مهاجرت به کشور بلژیک را گرفتند و در سال ۲۰۰۲ میلادی در شهر بروکسل ساکن شدند و برای تحصیل در دبیرستان و دانشگاه ثبت نام کرد. تحصیلات سپیده بزمی پور علاوه بر مترجمی زبان انگلیسی لیسانس حسابداری از دانشگاه بروکسل بلژیک است که وی در سن ۲۲ سالگی موفق به اخذ مدرک کارشناسی حسابداری شد.

شاهرخ استخری

بیوگرافی شاهرخ استخری 

 

شاهرخ استخری در ۱۴ مهرماه سال ۱۳۵۹ در تهران به دنیا آمد. استخری در رشته مهندسی صنایع دارای مدرک لیسانس است.

شاهرخ استخری فرزند اول خانواده است و ۲ خواهر کوچک تر از خودش دارد. خواهرش یک سال از او کوچک تر است فوق‌لیسانس تغذیه دارد و برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفته است و خواهر کوچک ترش هم به هنر علاقه دارد. شاهرخ استخری تا سوم دبستان، ساکن بلوار کشاورز بوده است و از آن به بعد در شهرک غرب زندگی می کند. سوم دبستان را در مدرسه ۱۵ خرداد و دوره راهنمایی‌اش را در مدرسه آزادی و دوران دبیرستان اش را در فجر دانش تحصیل کرده است.

وی از خدمت سربازی معاف شده است چون پدرش ۸ سال در منطقه جنگی خارک مشغول به کار بوده است. فامیلی استخری از شهری در استان فارس که اصالت پدری اش به آن منطقه برمی‌گردد، می آید. البته در حال حاضر آنجا دیگر شهر نیست و بیشتر زمین‌های زراعی، آن محدوده را احاطه کرده است.

نحوه شروع بازیگری شاهرخ استخری

شاهرخ استخری پس از اتمام تحصیلات آکادمیک خود با حضور در تئاتر اسب ها به کارگردانی محمد رحمانیان در سال ۸۲-۱۳۸۱ گام بر عرصه ی هنــر نهاد و سپس یک دوره ی بازیگری زیر نظر مهتاب نصیرپور و پیام دهکردی و هدایت هاشمی گذراند. وی با تله فیلم “تلــخون” ساخته علیرضا امینی به طور حرفه ای وارد عرصه بازیگری شد و پله به پله از “پریدخت” گرفته تا “مثل هیچ کس” و سپس “ماه عســل” و نقطه ی عطف همه ی فعالیتهایش که سریال “دل نوازان” است و بعد از آن “فاصله‌ها” جایگاه خویش را در میان مخاطبانش یافت.

استخری در سریال “دل نوازان” ساخته پیشین حسین سهیلی زاده ایفاگر نقش بهزاد بود و این آشنایی سبب شد تا در سریال “فاصله‌ها”، نقش سعید را بازی کند. او می‌گوید: مسیر هنری ام با بازی در سریال “دل نوازان” تغییر کرد. البته ورودم به دنیای بازیگری را مدیون علیرضا امینی هستم.

شاهرخ استخری

مهاجرت شاهرخ استخری به بلژیک صحت دارد؟

اما سپیده بزمی پور گفته است که به زودی پس از بهبود حال مادرش به ایران باز خواهد گشت. او نوشته است: شاهرخ که داره برمیگرده همین روزا اما من یکم بیشتر میمونم پیش مامانم بعد میام ایشاا.. به امید خدا اما احتمالا بازم برگردم پیش مامانم نمیخوام فعلا او این روزا و شرایط ازشون دور باشم

ماجرای ازدواج شاهرخ استخری

شاهرخ استخری متاهل است و سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری است. این دو در سال 1390 با یکدیگر ازدواج کردند .مراسم ازدواج شاهرخ استخری با سپیده بزمی پور در تهران برگزار شد و برای اینکه بسیاری از اقوام همسرش در بلژیک زندگی می کردند این زوج جوان تصمیم گرفتند جشن عروسی شان را در شهر بروکسل نیز برگزار کنند و حاصل ازدواج آنها دو دختر به نام های پناه و نبات است. سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری به ۳ زبان زنده دنیا مسلط است و یکی از مترجمان زبان فرانسوی و انگلیسی است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

    این خبر را از دست ندهید
    دیگر رسانه ها