`
شمانیوز
شما نیوز

اخبار حوادث

تجاوز راننده آمبولانس به دختر جوان مبتلا به کرونا | راننده آمبولانس دستگیر شد

ماجرای راننده آمبولانسی که به دختر جوان 19 ساله در حین مسیر تجاوز کرد.

به گزارش شمانیوز: تجاوز به دختر جوان کرونایی! در اتفاقی تاسف بار راننده آمبولانس حین انتقال یک دختر جوان مبتلا به کرونا به بیمارستان , در طی مسیر به او تجاوز جنسی نمود! دختر جوان 19 ساله کرونایی علی رغم تهدیدات راننده امبولانس به محض رسیدن به بیمارستان به پزشک و پرستاران اطلاع داد و با گزارش به پلیس این راننده آمبولانس دستگیر شد.

دختر جوان ۱۹ ساله‌ای در هند که مشخص شده بود به کرونا مبتلا شده، در مسیر بیمارستان از سوی راننده آمبولانس مورد تجاوز قرار گرفت.

بر اساس گزارش‌ها، راننده آمبولانس به نام نوفال، که اهل منطقه Alappuzha است ، بخشی از خدمات آمبولانس 108 وزارت بهداشت است. نوفال دو بیمار ویروسی کرونا را با یک آمبولانس تحویل گرفت که قرار بود به دو بیمارستان مختلف منتقل شوند.

گفته می شود ، نوفال اولین بیمار را به بیمارستان محلی رها کرده و دختر را به مکانی تنها برده و به او تجاوز کرده است. بعداً بیمار به بیمارستان رسید و ماجرا را برای کارکنان بیمارستان تعریف کرد. کارکنان بیمارستان به زودی به پلیس اطلاع دادند. معاینه پزشکی از قربانی ، تجاوز را تأیید کرده است.

رسانه‌های محلی هند گزارش کردند راننده آمبولانس ۲۷ ساله در منطقه پاتهانامتیتا واقع در ایالت کارالا، زمانی که در حال انتقال دختر جوان کرونا زده‌ای به بیمارستان بود، در مسیر به او تجاوز کرد.

پلیس محلی هم اعلام کرد که راننده آمبولانس فردی سابقه‌دار است و تا کنون بارها شکایاتی علیه او مطرح شده و زمانی که به عنوان راننده آمبولانس استخدام شده، گواهی حسن رفتار و عدم سوء پیشینه ارائه نکرده بود.

 که راننده آمبولانس ساعت ۱۰ شب روز شنبه پنجم سپتامبر به منطقه دورافتاده‌ای رفته و تجهیزات پزشکی را از بیمار که یک دختر جوان بود، جدا کرده و به او تجاوز کرد.

بیمار مورد تجاوز گرفته هم گفت که راننده متجاوز او را تهدید کرده و از او خواسته موضوع را پنهان کند ولی او به محض رسیدن به بیمارستان موضوع را به کارکنان بیمارستان خبر داده و روز بعد راننده دستگیر شد.

پلیس گفت قبل از اینکه او را پایین بیاورد ، راننده از او عذرخواهی کرد و به او گفت که درباره این حادثه صحبت نکند. پلیس گفت این زن مکالمه را ضبط کرده و به کارکنان بیمارستان اطلاع داده و منجر به دستگیری راننده شده است.بیمارستان اعلام کرد که وضعیت زن پایدار است.

کیه کیه شیلاجا وزیر بهداشت ایالت کارالا این اتفاق را «دردناک و غیرانسانی» توصیف کرد./ ویکی گردی

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۵ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

    این خبر را از دست ندهید
    دیگر رسانه ها