`
شمانیوز
شما نیوز

خشایار اعتمادی

کوچ اجباری خواننده پاپ به خاطر اجاره خانه | صاحب خانه‌ها به مستاجران رحم کنید

خشایار اعتمادی، خواننده نخستین آلبوم موسیقی پاپ بعد از انقلاب به‌خاطر ناتوانی در اجاره کردن خانه در تهران به شمال کوچ کرد.

خشایار اعتمادی, متولد ۱۱ فروردین ۱۳۵۰ در تهران، خواننده پاپ اهل ایران است. خشایار اعتمادی دانش‌ آموخته رشته اقتصاد بازرگانی است با ترانه راز پنهان و آلبوم خاتون و ترانه من بهارم تو زمین مشهور شد. خشایاراعتمادی در ژانر موسیقی پاپ کلاسیک فعالیت دارد و نوازنده ماهر پیانو و آکاردئون است و در حال حاضر به تدریس موسیقی و پیانو مشغول است.

خشایار اعتمادی خواننده پاپ در گفتگو با مصطفی امامی مجری برنامه «استودیو هشت» رادیو نمایش بیان کرد که پس از سال ها و در شروع زندگی مشترک خود به شمال کشور کوچ کرده است و گفت: «جوانان اگر می توانند همدیگر را تحمل کنند با یکدیگر همراه شوند و ازدواج کنند، در زندگی من تا حالا کسی قرار نگرفته بود که همسر خوبی برای پروازم باشد.»

خشایار اعتمادی

وی ادامه داد: «من همین هفته پیش جایی زندگی می کردم و صاحبخانه ام خواست آنجا را ترک کنیم و ما هم از تهران کوچ کردیم و به شمال کشور رفتیم.»

اعتمادی اظهار کرد: «او اجاره را هم گران هم نکرد و با توجه به قیمت هایی که وجود داشت خواست از آنجا برویم و بعد از ۴۰ سال با چنین شرایطی مواجه شدم. من هم تغییر مکان دادم و شاید اگر همسرم همراهم نبود چنین کاری نمی کردم.»

این خواننده یاداور شد: «زندگی بالا و پایین دارد، به شرط اینکه با همسری باشید که با هم بالا و پایین ها را تجربه کنید و دوباره با هم اوج بگیرید.»

وی خطاب به صاحبخانه ها گفت: «از همه صاحبخانه‌های عزیز خواهش می کنم در این شرایط سخت کمی هوای مستاجر را داشته باشند.»

این خواننده در پاسخ به مجری برنامه و اینکه چرا در تهران باقی نمانده است بیان کرد که نمی توانستم تهران خانه‌ای اجاره کنم.

خشایار اعتمادی

وی خوانندهٔ اولین آلبوم موسیقی پاپ بعد از انقلاب در ایران است و در سه جشنواره شرکت کرده که از جمله آن‌ها می‌توان به جشنواره پاپ و دو جشنواره بین‌المللی در ایران و جشنواره بین‌المللی موسیقی مسلمانان سارایوو W.O.M.F اشاره کرد.

خشایار اعتمادی از جمله خوانندگانی است که سال ها در عرصه موسیقی فعالیت داشته و در مقطعی از زندگی به دلیل شباهت صدایش به خواننده لس آنجلسی ممنوع الکار و ممنوع صدا بود

او از ۴ سالگی کار با ملودیکا و در ۵ سالگی کار با آکاردئون را آموخته‌ در سن ۶ سالگی خوانندگی را شروع کرده و در ۱۳ سالگی شروع به یادگیری و نواختن پیانو کرده‌است.

خشایار اعتمادی، فعالیت در عرصه موسیقی را از پانزده سالگی شروع کرد. از سال ۷۴ با از پنهان حافظ وارد دنیای موسیقی شد و با خواندن ترانه «بارون» با شعری از احمد شاملو به شهرت رسید.

آقای اعتمادی از ۲۳ سالگی به طور حرفه ای وارد موسیقی و خوانندگی شد. او اولین نفری بود که برای باز شدن مسیر موسیقی پاپ به صورت رسمی در ایران تلاش و دوندگی کرد. اولین کسی بود که آلبوم منتشر کرد. قبل از او در تلویزیون تلفیق پاپ و کلاسیک و پاپ و سنتی وجود داشت ولی پاپ جدی وجود نداشت.

او درباره فعالیت های سخت در موسیقی د مصاحبه ای جدید گفته: عملاً چراغ موسیقی پاپ تا سال ۷۲ خاموش بود و حتی من که می‌خواستم وارد این عرصه شوم، با مخالفت‌های جدی خانواده‌ام روبرو شدم، چرا که آنان اصرار داشتند برای ادامه تحصیل در رشته اقتصاد به خارج از کشور بروم. با این حال عشق به خوانندگی مرا واداشت تا به طور جدی تلاش کنم از موانع عبور نمایم.»

خشایار اعتمادی

در دومین کاری هنری خود در فیلم دشمن زن در سال ۹۶ به ایفا نقش پرداخت، نقشی که او رلا به شهرت رساند و به یکی از بازیگران مطرح تبدیل کرد.

ایشان، از سال ۱۳۹۳ در زمینه ساخت تیزرهای تبلیغاتی و تدوین با مستانه مهاجر همکاری دارد و سپس وارد بازیگری شد. او در حال حاضر بیشتر در زمینه تدوین و تبلیغات مشغول فعالیت است

فعالیت های دیگر

ایشان، علاوه بر خوانندگی، تهیه کننده موسیقی نیز هست. او ۱۰ آلبوم موسیقی تولید کرد. زمانی که ۲۳ سال داشت آلبوم «دلشوره» را با حضور افراد نامدار تولید کرد. قبل از آن سه، چهار کار در صدا و سیما خوانده بود. پس از آن هم ۹ آلبوم دیگر تولید کرد. او می گوید: زمانی که همه به فکر پول درآوردن بودند تا خانه بخرند، من خانه می‌فروختم تا آلبوم تولید کنم. من از جیب خودم هزینه کردم و برای تولید موسیقی گذاشتم.

همسر خشایار اعتمادی کیست

وی با انتشار متنی بسیار خبر ازدواجش را رسانه ای کرد و نوشتک زیبا التماس دعا دارم از همه عزیزان
بیست و سوم تیرماه سال یکهزار و چهارصد و یک ، همزمان با تاریخ عروسی مادر و پدر
مهربانم متعهد شدم تا نهایت تلاشم را براى ایجاد امنیت و آرامش و آبرو خانواده و همسفر منتخبم میسر نمایم . همچنین براى همه آرزو میکنم ، شادکام و با خوشبختی مسیر زندگی را طى کنند .
١٤٠١/٠٤/٢٣

آلبوم های خشایار اعتمادی

  • جسارت
  • خط قرمز
  • بسه دیگه
  • شعر دلتنگی
  • داش آکول
  • لیلا
  • شاهزادهٔ شب
  • دوشینه
  • خاتون
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها