`
شمانیوز
شما نیوز

امین فردین

حکم استرداد امین فردین به ایران | شکایت همسر جدید آناشید حسینی جواب داد

سردار آزمون که بارها از طرف امین فردین با خبرهای جعلی مورد حمله قرار گرفته بود با انتشار استوری از اعلان قرمز بین المللی برای دستگیری امین فردین خبر داد.

امین فردین متولد 29 شهریور 1370 در اهواز ، خبرنگار سایت های شرطبندی است، امین فردین فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) از دانشگاه آزاد کرمانشاه می باشد که از باشگاه خبرنگاران شروع کرد و حالا ساکن کشور آلمان می باشد. امین فردین سال 1386 وقتی 16 ساله بود، دوره های خبرنگاری را در باشگاه خبرنگاران جوان گذراند تا اینکه سال 88 بعنوان تدوینگر کار خود را با صدا و سیمای خوزستان شروع کرد.

امین فردین

سردار آزمون با سلام و احترام بر ملت شریف ایران به لطف خداوند متعال پیگیری قاطع دستگاه محترم قضایی کشور و تلاش های بی وقفه پلیس محترم فتا و پلیس محترم اینترپل دستور ویژه قضایی وضعیت اعلان قرمز بین المللی برای دستگیری و استرداد متهم فراری اخاذ مجازی امین فردین فرزند حسینعلی صادر گردید ارادتمند دکتر چلبیانلو

امین فردین کیست؟

امین فردین متولد ۲۹ شهریور ۱۳۷۰ در اهواز، خبرنگار سایت‌های شرطبندی است. فردین در سال ۱۳۹۶ برای ادامه زندگی راهی کشور آلمان شد و خود را خبرنگار پشت پرده نامید. این خبرنگار در اولین تجربه خود برنامه هشتک حاشیه را از شبکه «گالا تی وی» بروی آنتن برد که در آن به بررسی حواشی مجازی و سلبریتی‌ها می‌پرداخت. در اسفند ۹۶ گفتگوی وی با روح الله زم و انتشار آن در کانال آمدنیوز نامش را سر زبان‌ها انداخت تا اینکه مدتی بعد دست به افشاگری علیه هم زدند.

امین فردین که تا چند سال پیش مخالف سایت‌های شرط‌بندی بود اما به یکباره با چرخش ۱۸۰ درجه‌ای حالا رفیق دو آتیشه مُبلغان این سایت‌ها شده است.

 بنظر می‌رسد در تقسیم وظایف سایت‌های شرطبندی او با اخبار و لایوهای هماهنگ شده وظیفه گرم نگه داشتن تنور سایت‌های شرطبندی را دارد.

بعد از خودکشی زهره فکور صبور، حمید فراهانی (مجری-خبرنگار) مدعی شد مرحومه قبل از فوت به چند نفر از آشنایان گفته بود از شایعاتی که یک اخاذ مجازی پناهنده در آلمان درباره او ساخته و منتشر کرده است، ناراحت و عصبانی است.

امین فردین

از این رو نام امین فردین پس از درگذشت زهره فکورصبور بازیگر ایرانی، نام پرتکرار در زبان دوستان این بازیگر بود و بسیاری به نوعی او را به خاطر شایعاتی که درباره این بازیگر منتشر کرده بود، مسوول مستقیم خودکشی این بازیگر می‌دانستند.

درباره این فرد تکرار این نکته ضروری است که براساس مستندی که از سرشبکه‌های قمار روی آنتن تلویزیون رفت، میلاد حاتمی، از گردانندگان سایت‌های قمار، به وضوع اعتراف کرد که امین فردین بابت داغ کردن موضوعات درباره برخی از چهره‌ها و افشاگری‌هایش از شبکه قمار خارج از کشور به طور مستقیم درآمد کسب می‌کند.

میلاد حاتمی، گفته بود که امین فردین با این سایت‌ها همکاری دارد و برای چهره‌های دارای سایت قمار شایعه‌سازی می‌کند تا صفحه‌های آن‌ها بیشتر دیده شود.

از آموزشگاه هواپیمایی تا کرمانشاه

فردین همچنین از سال 1386 کنار پدرش حسینعلی فردین در آموزشگاه هواپیمایی مدل ، بعنوان مسئول سمعی و بصری کار می کرد.

او سپس سال 89 وقتی 19 ساله بود بعد از پذیرش در دانشگاه آزاد کرمانشاه به این شهر نقل مکان کرد و آنجا نیز همکاری خود را با شبکه تلویزیونی این شهر ادامه داد. 

امین فردین

از انتشار کتاب تا جایزه تدوینگری

امین فردین در سال 89 موفق شد دو کتاب بنام های «تدوین فیلم با برنامه ادیوس» و «سیستم عامل لینوکس» را توسط انتشارات کلید به چاپ برساند

او سپس از سوی حوزه نظارت و ارزیابی تهران برای تدوین و تهیه گزارشی بنام زخم کارون در آبان ماه 1389 بعنوان برترین تدوینگر و خبرنگار با نمره برتر شناخته شد. 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها