`
شمانیوز
شما نیوز

نسرین مقانلو

تحصیل نسرین مقانلو در رشته مامایی | نسرین مقانلو وسط جراحی بیهوش شد

نسرین مقانلو گفت: خاطر مادرم چند سال مامایی خواندم اما در اولین جراحی که حضور داشتم وسط جراحی بیهوش شدم!

نسرین مقانلو متولد یک تیرماه  سال 1347 در تهران است. نسرین مقانلو فعالیت بازیگری خود را با فیلم امید در سینما آغاز کرد و با بازی در فیلم همسر بیشتر مورد توجه قرار گرفت. نسرین مقانلو پس از بازی در فیلم نابخشوده چند سالی را خارج از کشور گذراند.نسرین مقانلو پس از حضور در برنامه درباره بازیگر شدنش گفت: مادرش با فعالیت وی به عنوان بازیگر مشکلی نداشت با اینکه دوست داشت من پزشک شوم اما خانواده پدری ام کاملا با بازیگر شدن من مخالف بودند.بخاطر مادرم چند سال مامایی خواندم اما در اولین جراحی که حضور داشتم وسط جراحی بیهوش شدم!

نسرین مقانلو

نسرین مقانلو درباره حضور در سریال مختارنامه صحبت کرد و اینکه یکی از بهترین تجربه های بازیگری اش بوده است و بخاطر رضایت مردم از این سریال بسیار خوشحال است. این بازیگر درباره بهترین فیلم سینمایی که بازی کرده است گفت: به نظرم فیلم مهمان مامان بهترین فیلم سینمایی من است چرا که فرهنگ ایرانی و اصیل خانواده ها های ایرانی را نشان می دهد.

نسرین مقانلو درباره فعالیتش در حوزه موسیقی و دکلمه گفت: خانواده پدری من اهل موسیقی هستند و موسیقی درون من حضور دارد برای همین تصمیم گرفته ام که آلبومی از دکلمه های خودم را نیز منتشر کنم.نسرین مقانلو در پایان صحبت هایش تندیسی از چهره اش که درحال ساخت است را به موزه دورهمی اهدا کرد.

بیوگرافی نسرین مقانلو:

نسرین مقانلو متولد یکم تیرماه ۱۳۴۷ در شهر تهران است. فرزند اول خانواده است و یک خواهر و یک برادر دارد. خواهر نسرین مقانلو در امریکا زندگی می کند و برادرش مربی سطح بالای تکواندو است. مادرش قبل از انقلاب تئاتر کار می کرده است.

خانواده نسرین مقانلو ( همسر و پسرانش ) در امریکا زندگی می کنند. برای دیدار با خانوادش یا او به امریکا می رود یا خانواده اش به ایران می آیند. دو پسر دارد به نام های ارشیا و آرین که در امریکا به دنیا آمده اند و همانجا بزرگ شده اند.

نسرین مقانلو فعالیت خود را با فیلم امید در سینما آغاز کرد و با بازی در فیلم همسر بیشتر مورد توجه قرار گرفت. وی پس از بازی در فیلم نابخشوده چند سالی را خارج از کشور گذراند. وی سپس به ایران بازگشت و بازی در سینما و تلویزیون را ادامه داد. بازی در فیلم مهمان مامان وی را به عنوان یک بازیگر توانا مطرح کرد.

نسرین مقانلو

ماجرای ازدواج نسرین مقانلو

ماجرای ازدواج من سر فیلم «همسر» آقای فخیم زاده بود که به خاطر اسمش سرنوشت من را رقم زد و در همان گیرودار ساختش بودیم که برای خواستگاری از من به منزلمان آمدند و بعد از 5 -6 سال کار مداوم در عرصه های مختلف، با همسرم ازدواج کردم و به آمریکا رفتیم.

البته سالی یک بار به ایران می آمدم و به صورت ناپیوسته کارهایی انجام می دادم، مثل کار «نابخشوده» مرحوم «ایرج قادری» که هنگام بارداری پسر بزرگم اتفاق افتاد یا «بن بست» اصغر نعیمی که با «فرهاد اصلانی» و «دکتر عزیزی» بازی کردم. ازدواج، فرصتی برای امتحان کردن خودم با ازدواج، عاشق شدم و با خودم فکر کردم این بهترین فرصت برای امتحان کردن خودم است که آیا می توانم مدتی از آنچه دوست دارم، دور باشم یا نه! آن 10 سال خیلی بر من سخت گذشت؛ بسیار دلتنگ بودم، خیلی شب ها می نشستم برنامه «چشم انداز» را می دیدم، همکارانم را نگاه می کردم، گریه می کردم.

 

نسرین مقانلو

 

بازگشت نسرین مقانلو به ایران:

10 سال پیش بالاخره تصمیم گرفتم با همسرم صحبت کنم و میزان دلتنگی و علاقه ام به کارم را به او گفتم، خوشبختانه او هم قبول کرد به همراه بچه ها به ایران برگردیم تا بتوانم بدون دغدغه و استرس به کارم برسم.

«دختری در قفس» آقای صلح میرزایی اولین فیلمم بعد از آن دوران بود و بعد از آن برای بازی در سریال «مسافری از هند» از من دعوت شد.

بیوگرافی کمال خلیلیان همسر نسرین مقانلو:

کمال خلیلیان مهاجم تیم ملی فوتبال ،قهرمان جوانان آسیا،و عضو باشگاههای گمرک اهواز،پاس و تاج و همسر نسرین مقانلو بازیگر کشورمان میباشد.

نسرین مقانلو

مهمان دیگر برنامه دورهمی, میثم ابراهیمی خواننده جوان کشورمان بود.میثم ابراهیمی گفت که از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را اغاز کرده و پس از ۱۲ سال اولین آلبومش را منتشر کرده است.ابراهیمی از علاقه اش به خوانندگی از کودکی گفت و اینکه جلوی یک پنکه ایستاده و آهنگ می خوانده است!

میثم ابراهیمی درباره خواندن آهنگ های شاد صحبت کرد و اینکه بخاطر خواست مردم آهنگ های شاد و ریتمیک می خواند اما خودش آهنگ های غمگین را بیشتر دوست دارد.در پایان این خواننده اعلام کرد همان پنکه ای که باعث خواننده شدن او شده است را به موزه دورهمی اهدا می کند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها