`
شمانیوز
شما نیوز

نتیجه فراخوان 3 روزه

نتیجه فراخوان 3 روزه آبان چه شد؟ / زنده می‌سوزانیم، شکنجه می‌کنیم، می‌کُشیم ولی اعدام نکنید!

پروژه‌ای آشوب از روز ۲۸ شهریور آغاز و کمتر از 2 ماه به تروریسم عریان بدل شد. جنایاتی نظیر زنده سوزی، بریدن گلو، شکنجه خیابانی، زجرکشی، هتک حرمت و ... امری نیست که شهروند عادی و حتی معترض به اوضاع معیشتی بتواند مرتکب آن شود.

نتیجه فراخوان 3 روزه آبان چه شد؟ / زنده می‌سوزانیم، شکنجه می‌کنیم، می‌کُشیم ولی اعدام نکنید!

در فرخوان سه روزه سه شنبه ۲۴، چهارشنبه ۲۵ و پنجشنبه ۲۶ آبان آماری بالغ بر ۲۲ تن از نیروهای بسیجی، فراجا و شهروندان عادی به شهادت رسیدند. در اصفهان و ایذه شاهد عملیات تروریستی کور با سلاح گرم بودیم. میزان خشونت عریان در دو شهر کردنشین و ایذه خوزستان از سایر شهرها بالاتر بود.

در خوزستان علاوه بر کشتار یک کودک ۹ ساله و یک مادر ۴۵ ساله، شاهد جولان عناصر وهابی نیز در شهر بودیم که با جمله «رافضی را بکش» عقبه خود را مشخص کردند. البته استاندار خوزستان در گفت‌وگو با فارس اعلام کرد که تعدادی از عاملان عملیات تروریستی در ایذه، در حین فرار دستگیر شدند و در حال بازجویی هستند. شهر مجاور مرزی بوکان نیز روز پنجشنبه درگیر غارت مغازه‌ها و اموال عمومی شد.

آمار شهدا اعلامی، تاکنون به تفکیک ذیل است: 

ایذه (خوزستان): ۷ تن

بوکان (آذربایجان غربی): ۳ تن

مشهد: ۳ تن

اصفهان: ۳ تن

سنندج (کردستان): ۲ تن

سراوان (سیستان و بلوچستان): ۲ تن

قروه (کردستان): ۱ تن

شیراز (فارس): ۱ تن

قبل و بعد از روشن شدن ابعاد جنایت

چهارشنبه شب مشابه جنایت ایذه در اصفهان تکرار شد. دو راکب موتور سوار به سمت نیروی انتظامی تیراندازی کردند. در این عملیات تروریستی کور ۳ نفر به شهادت رسیدند و یک تن نیز مجروح شد.

پروژه‌ای که روز ۲۸ شهریور آغاز شد اکنون به تروریسم عریان بدل شده است. این فرآیند در ۳ بخش پیگیری شد:

فاز اول؛ اعتراضات با جمعیت نوجوان شروع شد. موازی با آغاز سال تحصیلی جدید، ملتهب کردن دانشگاه‌ها و مدارس در دستور کار قرار گرفت. بیش از ۱۵ میلیون دانش آموز در کشور در حال تحصیل هستند ولی نهایتاً تعدادی کلیپ با حضور چند ده دانش آموز عاید رسانه‌های لندنی - سعودی شد. بیش از ۳ میلیون دانشجو در حال تحصیل هستند ولی جمعیت هتاک، یک درصد دانشجویان را هم نتوانست با خود همراه کند.

لازم به ذکر است که نقطه شروع رکیک‌ترین الفاظ از دانشگاه‌های دولتی نظیر شریف و خواجه نصیر بود. دانشگاه‌هایی که دولت قریب به یک میلیارد برای هر فرد محصل آن هزینه می‌کند. لذا هتاکان مرفه، بدون وقفه، باید از دانشگاه دولتی اخراج شوند. این افراد برای تحصیل، باید هزینه قریب به یک میلیارد را پرداخت کنند.

هم‌زمان تصاویر متعدد از دختران جوان تحت عنوان «کشته شده توسط نظام» منتشر شد. مدرک؟ هیچ. صرفا تعدادی عکس‌نوشت به صورت سریالی توسط رسانه‌های لندنی منتشر و بدون هیچ ادله مدعی کشته شدن افراد توسط نیروهای امنیتی می‌شدند.

تاکنون فوت بیش از ۲۰ دختر و زن جوان از سوی رسانه‌های لندنی-سعودی به اسم نظام نوشته شده است: مرضیه دشمن زیاری، ندا بیات، نگین عبدالملکی، سارینا اسماعیل‌زاده، آیتک رضایی، اسرا پناهی، پردیس جاوید، هانا دوزدوزانی، سارینا ساعدی، مائده جوانفر، ناهید مصطفی‌پور، نسرین قادری، نسیم صدقی، پارمیس همنوا، آرنیکا قائم مقامی، پریسا بهمنی و نیکا شاکرمی از جمله این اسامی است.

نکته اینجاست: قطار دخترکشی معارضین در حال گردش در تمام نقاط ایران می‌باشد و هر یک از اسامی متعلق به یکی از اقوام ایران است! تعدادی از اسامی ادعایی نظیر ندا بیات و هانا دوزدوزانی اصلا وجود خارجی ندارند.

(اینجا و اینجا درباره پروژه دختر کشی بیشتر بخوانید)

فاز دوم؛ طیف آموزش دیده جنگ شهری به تجمعات تزریق شد. تمرکز عمده این طیف مناطق مرزنشین بود. آشوبگران مناطق مرکزی کشور در پر کردن یک خیابان از جمعیت مردمی عاجز ماندند. بر همین اساس، لاجرم برای تسلط بر یک خیابان، دست به توحش عریان می‌زدند. نمونه‌های متعددی نیز به لطف فضای مجازی مستند شده است. از جمله:

زنده سوزی: تروریست‌های داخلی ۲۹ شهریور در مشهد و ۲۱ مهر در تهران دست به این جنایت بزرگ زدند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها