`
شمانیوز
شما نیوز

مهوش وقاری

مهوش وقاری عزادار شد | چجوری دلت اومد همچین داغی به دلم بزاری!

در ادامه با بیوگرافی کامل مهوش وقاری بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون و همسر محسن قاضی مرادی به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی مهوش وقاری با شما خواهیم بود.

مهوش وقاری عزادار شد | چجوری دلت اومد همچین داغی به دلم بزاری!

مهوش وقاری متولد 1333 در تهران بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است. مهوش وقاری بازیگر باتجربه سینما و تلوزیون با انتشار یک پست از عزادار شدنش خبرداد . در ادامه این پست مهوش وقاری را می بینید . 

مهوش وقاری

فارغ التحصیل لیسانس علوم سیاسی در سال 1355 است و بازی در سینما را از بعد از انقلاب آغاز کرد.

وضعیت ازدواج و همسر محسن قاضی مرادی

مهوش وقاری 20 شهریور 1359 وقتی 26 ساله بود با همکارش محسن قاضی مرادی که آن زمان 39 سال سن داشت ازدواج کرد اما این زوج در طول 41 سال زندگی خود صاحب فرزندی نشدند.

مهوش وقاری

ماجرای آشنایی با محسن قاضی مرادی

ما هر دو کار شناس دفترکل تربیت معلم بودیم. از سال 56 که من به تربیت معلم منتقل شدم با محسن قاضی مرادی آشنا شدم و در دوران کار به دو دوست صمیمی تبدیل شدیم ، به طوری که من همیشه در کار ها با ایشان به عنوان یک پیرمرد مشورت می کردم.

دو بار بچه دار شدیم

من و محسن دو بار بچه دار شدیم ، اولین فرزندمان با یک بیماری ژنتیکی متولد شد و زمانی که دو ماهه بود از دنیا رفت.

فرزندان دوم را هم زمان بارداری متوجه شدم مشکل دارد و با توصیه پزشکان بچه را سقط کردیم و بعد از آن قید بچه دار شدن را زدیم.

مهوش وقاری

دعوای زن و شوهری

خیلی زیاد دعوا می کنیم ، اما در سن و سال ما دعوا ها بیشتر جنبه دلسوزی دارد. ناراحتی من از این است که محسن باید ورزش کند تا بتواند بهتر راه برود. ناراحت می شوم وقتی می بینم آدمی که تند و فرز بوده و این همه فعالیت داشته الان کند راه می رود و منشا آن بی تحرکی است. متاسفانه محسن دلش برای خودش نمی سوزد.

روز اول مدرسه

روز اول مدرسه بهترین خاطره من را شکل می دهد. به یاد دارم در آن زمان بچه ها را به کودکستان نمی فرستادند و خانواده ها ترجیح می دادند خودشان از بچه هایشان نگهداری کنند. وقتی روز اول مهرماه شد من باید برای اولین بار ، مدت طولانی را در بیرون می گذراندم و وقتی وارد کلاس شدم به جای این که روی صندلی بنشینم روی میز نشستم. با این که سال ها از آن روز ها گذشته اما امروز هم وقتی روز اول مهرماه می شود بشدت دلتنگ آن روز ها می شوم و این بهترین خاطره زندگی من است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۳۳ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • مریم

    از صمیم قلبم بهتون تسلیت میگم خانم وقاری عزیزم

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها