`
شمانیوز
شما نیوز

فرزند الهام افکاری در زندان است؟

در روزهای اخیر، اخبار جعلی متنوعی از سوی ضد انقلاب منتشر می‌شود؛ در آخرین مورد از این خبرسازی‌ها، ادعا شده است، دختر خردسال الهام افکاری دستگیر شده است و همراه این متهم در زندان نگهداری می‌شود.

فرزند الهام افکاری در زندان است؟

به گزارش شمانیوز: در روزهای اخیر، اخبار جعلی متنوعی از سوی ضد انقلاب منتشر می‌شود؛ از ادعای نخست وزیر کانادا در رابطه با حکم اعدام پانزده هزار نفر از اغتشاشگران در ایران تا ادعای عجیب کشته شدن افرادی که زنده هستند.

در آخرین مورد از این خبرسازی‌ها، ادعا شده است، دختر خردسال یکی از متهمانی که در رابطه با اغتشاشات اخیر در شیراز دستگیر شده است، همراه این متهم در زندان نگهداری می‌شود.

پیگیری‌های ‌نشان می‌دهد این ادعا نیز مانند بسیاری از ادعاهایی که این روزها در فضای مجازی مطرح می‌شود، دروغی بیش نیست. دختر و همسر الهام افکاری در زمان دستگیری، هنگامی که متهم قصد خروج از کشور را داشت، به همراه او بودند که بعد دستگیری، متهم به تنهایی به بازداشتگاه منتقل می‌شود.

لهام افکاری، 19 آبان ماه، بدلیل ارتباطات گسترده با عناصر فعال رسانه‌ای و شاخص برانداز داخل و خارج از کشور که اسناد و ادله محکمی در این زمینه وجود دارد، اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت کشور از طریق همراهی با فراخوان‌ها بازداشت شد.

با توجه به مستندات، افکاری اقدام به برقراری ارتباط و ارائه اخبار به برخی از معاندین نظام و همچنین سایت‌های خبری وابسته به عوامل خارجی و انتقال اخبار به شبکه اینترنشنال کرده است.

براساس گزارش میزان، افکاری پیش از خروج از کشور در فرودگاه شهید دستغیب شیراز بازداشت شد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها