`
شمانیوز
شما نیوز

ثبت نام وام فوری برای این دانشجویان آغاز شد

ثبت نام متقاضیان وام دستیاری پزشکی در مقاطع تخصصی، فوق تخصصی و دانشجویان دکتری تخصصی (Ph.D) شاغل به تحصیل در دانشگاه های علوم پزشکی از امروز ۱۴ آذر آغاز شد.

ثبت نام وام فوری برای این دانشجویان آغاز شد

به گزارش شمانیوز: با ابلاغ صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت و بر طبق دستورالعمل اجرایی صندوق، ثبت نام وام ضروری دستیاری و دانشجویان دکتری تخصصی (Ph.D) علوم پزشکی از ۱۴ آذرماه ۱۴۰۱ آغاز شده و فرصت ثبت نام تا ۲۸ آذر ماه ۱۴۰۱ از طریق پرتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت به آدرس portal.srd.ir ادامه دارد.

مبلغ دریافت وام برای دانشجویان مجرد ۱۵۰ میلیون ریال (۱۵ میلیون تومان) و دانشجویان متاهل ۲۰۰ میلیون ریال (۲۰ میلیون تومان) است.

به هر دو نفر زوجینی که مشمول دریافت تسهیلات مذکور هستند با رعایت سایر شرایط مندرج در این دستورالعمل تسهیلات تعلق خواهد گرفت.

دریافت تسهیلات وام منعی برای دریافت سایر تسهیلات صندوق برای دانشجو ایجاد نخواهد کرد.

داشتن سنوات مجاز از شروط دریافت وام دستیاری است (سنوات مجاز ۹ ترم است).

وثایق و تضامین برای وام گیرنده شامل کارت نظام پزشکی یا کارت دانشجویی یا آخرین فیش حقوقی (در صورت وجود) و برای ضامن یا ضامین شامل کارمند یا کاسب مورد تایید بانک با ارائه گواهی کسر از اقساط یا چک صیادی معتبر از حساب معبر است.

بازپرداخت تسهیلات به این شکل است که کارمزد تسهیلات اعطای حداکثر ۴ درصد مانده بدهی در سال است که بر اقساط سرشکن می شود. وام دارای ۸ ماه تنفس از زمان پرداخت و دوره بازپرداخت حداکثر ۳۴ ماهه است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها