`
شمانیوز
شما نیوز

تعطیلی مدارس

فوری | مدارس اصفهان تعطیل شد

با تصمیم کمیته اضطرار شرایط آلودگی هوای اصفهان تمامی مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش، پیش دبستانی، مهدهای کودک و مدارس استثنایی مناطق شش گانه آموزش و پرورش شهرستان اصفهان و فلاورجان، خمینی شهر، برخوار، مبارکه، شاهین شهر، نجف آباد، زرین شهر و فولادشهر فردا تعطیل است.

فوری | مدارس اصفهان تعطیل شد

کمیته اضطرار شرایط آلودگی هوای اصفهان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به پیش‌بینی سکون هوا، افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و تصویب کمیته شرایط اضطرار آلودگی هوای اصفهان، تمامی مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش، پیش دبستانی، مهدهای کودک و مدارس استثنایی مناطق شش گانه آموزش و پرورش شهرستان اصفهان و مناطق فلاورجان، خمینی‌شهر، برخوار، مبارکه، شاهین‌شهر، نجف‌آباد، زرین‌شهر و فولادشهر فردا (سه‌شنبه، ۲۲ آذرماه) تعطیل است.

همچنین اجرای طرح محدودیت تردد خودروها به‌صورت زوج و فرد در محدوده ترافیکی مصوب شهر اصفهان از ساعت ۸ صبح تا ۱۳ و از ساعت ۱۶ تا ۲۱ تا پایان روز پنج‌شنبه ۲۴ آذرماه مصوب شد.

براساس اعلام این کارگروه، مقرر شد از انجام هرگونه فعالیت عمومی اعم از ورزش‌های همگانی و ... در فضای باز پیشگیری و الزامات بهداشتی مرتبط با آلودگی هوا توسط مرکز بهداشت استان اطلاع رسانی شود. اداره کل محیط زیست استان نیز باید نسبت به تشدید پایش واحدهای آلاینده شناسایی شده و برخورد با تخلفات در این حوزه اقدام کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، با تصویب این کارگروه برخوردهای قانونی با خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی تشدید می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها