`
شمانیوز
شما نیوز

شکیرا

تصاویری واضح از خیانت پیکه به شکیرا | شکیرا داغون شد

تصاویری از کلارا چیا در خانه پیکه منتشر شده، که مربوط به زمانی است که پیکه و شکیرا هنوز باهم بودند. شکیرا در آن زمان با فرزندانش به مسافرت رفته بود.

تصاویری واضح از خیانت پیکه به شکیرا | شکیرا داغون شد

شکیرا ایزابل مبارک ریپل (انگلیسی: Shakira Isabel Mebarak Ripoll؛ زادهٔ ۲ فوریه ۱۹۷۷) شکیرا  خواننده و ترانه‌نویس کلمبیایی است. شکیرا در ۱۳ سالگی نخستین ترانه خود را زیر نظر سونی میوزیک کلمبیا ضبط کرد. بعد از شکست دو آلبوم اولش، افسون (۱۹۹۱) و خطر (۱۹۹۳)، او موفق شد با دو آلبوم بعدی خود، پابرهنه (۱۹۹۵) و دزدان کجایند؟ (۱۹۹۸) به محبوبیت بسیاری در بین کشورهای اسپانیایی‌زبان دست یابد. پس از جدایی جرارد پیکه و شکیرا و رابطه جدید پیکه با همکارش کلارا چیا، خط داستانی جدیدی در حال ظهور است.برنامه تلویزیونی «سوسیالیته» در کانال تلسینکو اسپانیا، تصاویری را به نمایش گذاشته که در آن پیکه در خانه خود با ایبای لیانوس (سلبریتی معروف اینترنتی در اسپانیا) در حال گفت‌وگوی زنده است و می‌توان کلارا را در حال راه رفتن پشت پیکه دید.

 شکیرا

این ویدئو مربوط به یک سال و نیم پیش است، به طور دقیق‌تر ۱۵ آگوست ۲۰۲۱، یعنی زمانی که پیکه و شکیرا هنوز با هم بودند. در آن زمان خواننده کلمبیایی با فرزندانش در سفر بود.

کلارا پشت دوربین دیده می‌شود و همه چیز ضبط شده است. او حتی در ابتدای پخش زنده به پیکه در تنظیم دوربین کمک می‌کند و مشکلات کامپیوتری به وجود آمده در اواسط لایو را برطرف می‌کند و پیکه او را با نام کوچک صدا می‌کند. شواهد اینطور نشان می‌دهند که شکیرا از رابطه نزدیک کلارا و پیکه اطلاع داشته است. حتی کسی در می‌زند و کلارا می‌رود تا در را باز کند.

این برنامه همچنین نشان داده زوج جدید هم پس از سفر ناخوشایندی که اخیرا داشتند، از هم جدا شده‌اند. پیکه و کلارا باهم به پراگ سفر کردند و به نظر می‌رسد که در حین پرواز چندین بار با هم دعوا کردند، به طوری که توجه مسافران حاضر در هواپیما هم به این زوج جلب شد. یکی از مسافرین گفت: «همه فهمیده بودند که رابطه آنها خوب نیست، پیکه به صفحه اینستاگرام شکیرا نگاه می‌کرد.»

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۴ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها