`
شمانیوز
شما نیوز

فال روزانه تاروت

فال روزانه تاروت سه شنبه ۲۲ آذر | فال تاروت پیشگویی آینده

از قدیم بسیاری از تاریخ نویسان ریشه فالگیری و جادو جنبل را به سرزمین های شرق مرتبط می دانند و ریشه واژه Magic (مجیک) از واژه Magi (مغ برای روحانیون زرتشتی استفاده می‌شده) گرفته شده است. نقطه اشتراکی که در تمام تمدن های کهن ایران، مصر، هندیان، بابلیان و … به چشم می خورد به ارتباط این تمدن ها با عناصر چهارگانه و سعی آن ها برای استفاده از این عناصر در جهت پیشگویی آینده می توان اشاره کرد.

فال روزانه تاروت سه شنبه ۲۲ آذر |  فال تاروت پیشگویی آینده

فال تاروت  کبیر یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی تاریخ بوده است.  فال تاروت  در گذشته بیشتر مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگویی پرهزینه و سخت بود. برای مشاهده  فال تاروت  خود با ما همراه باشید.

فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت عاشقان ممکن است نشان دهنده روابط عاشقانه و همچنین شرکای تجاری عالی و دوستان خوب برای شما باشد. این کارت بیانگر اتحاد و یا گردهمایی برای انجام کار یا لذت های شخصی است که می تواند فرد را به آگاهی، سود مالی یا شوق بیشتر برساند. با این حال، کارت عاشقان کمی به دنبال منافع شخصی نیز هست، زیرا شما می توانید با تحقق نیازها و خواسته های شریک عاطفی خود، نیازها و خواسته های خود را نیز برآورده کنید. عشق به معنی شکوفایی خود از طریق شکوفایی و برآورده کردن نیازهای دیگران است.

فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت مرگ : مرگ پایان امری قدیمی و آغاز امری جدید است. شما بعضی مواقع سرانجام مرگ را حدس می زنید که به نوعی حدس انسانی است، نه واقعیت. مرگ فقط برای کسانی که وجود انسان را به عنوان مرحله آگاهی نهایی می دانند، نهایی است. برای حقیقت داشتن چنین موضوعی، انسان ها باید مرکز جهان باشند، که نیستند. اگر مرگ را به عنوان بخشی از زندگی بپذیرید، از آن چیزهای بیشتری یاد خواهید گرفت. مرگ پایان چیزی نیست، بلکه همه چیز را تغییر می دهد.

فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت شیطان : شیطان دومین هنرمند بزرگ جهان است، زیرا می تواند توهمی را ایجاد کند که کاملا دقیق و واقعی به نظر برسد. ایجاد توهم کلید اصلی موفقیت مالی است، اما موفقیت مالی به تنهایی رمز خوشبختی نیست. این کارت نشان دهنده لذت و شادی است. لذت شاید هیجان انگیز باشد، اما خیلی سریع تر از شادی به وجود آمده و از بین می رود. بنابراین، این کارت از شما می پرسد که امروز کدام یک برایتان مهم تر است؟

فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

روی کارت برج، برج بابل، که پر از هرج و مرج و فسادی بوده و در آن، هیچ کس یکدیگر را درک نمی کند، نشان داده شده است. صاعقه ای که به دستور خداوند ایجاد می شود، سقف ارزشمند برج را که تاجی از جنس طلا در بالای آن قرار دارد، منفجر می کند. کسانی که در این اتفاق زنده مانده اند، نه تنها از این ماجرا درس گرفتند، بلکه از سرکوب آن نیز آزاد شدند. بنابراین، در این روزها باید یاد بگیرید که با آرامش، بر هرج و مرج و آشفتگی ها غلبه کنید.

فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

ملکه بدون شک دارای چشمه های معدنی است که در آن جا می تواند خود را احیا می کند. این کارت نمایانگر جنبه مادی( جسمانی) قسمت زنانه روح و روان است. کشیدن کارت ملکه در این زمان نشان می دهد که شما بهترین امکانات را برای گذراندن زندگی در اختیار خود خواهید داشت. از آنجایی که تولد و پرورش کودک بخش مهمی از زندگی زنان است، این کارت توصیه می کند بدن تان را تقویت کنید تا به بهترین شکل عمل کند.

 فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

برج کارت نابودی دفاع سرسختانه و درهم شکستن آنچه مقدس قلمداد کرده اید، است. اگر با دقت به تصویر نگاه کنید، متوجه می شوید آنچه که در هنگام فروپاشی برج واقعا از بین می رود، غل و زنجیرهایی است که فرد را به نادانی متصل می کند (فرد را در جهل نگه می دارد). برج همیشه به عنوان نمادی از سلطه خشونت آمیز بر دیگران، برای حفظ بقای خود است. فوران ناگهانی احساسات مطمئنا سرانجام این برج را خراب می کند.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت خورشید : خورشید نشان دهنده تولد مجدد و امکانات جدید است. خورشید نیز مانند ماه ثابت است، اما با روشی از پیش تعیین شده مانند جزر و مد اقیانوس بر جهان تاثیر نمی گذارد. خورشید از ما جدا و دور است، اما نقش مهمی در زندگی مان دارد. این کارت به شما نشان می دهد که چیزی دور می تواند زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد. برای خورشید احترام شایسته ای قائل شوید تا در آینده، امکانات جدیدی را برای شما به ارمغان بیاورد.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

گردونه (چرخ) سرنوشت کارت شانس است. این کارت، با توجه به کارمای سرنوشت، برایتان فرصت هایی به ارمغان می آورد که استفاده یا عدم استفاده از آن به خود شما بستگی دارد. این فرصت می تواند اغلب در زمینه مالی یا گاهی شخصی باشد. موجودات چهار بال روی این کارت که کتاب قانون در دست دارند، آماده اند تا همزمان با بهره گیری از این شانس، نیروهای الهی را نیز وارد زندگی تان کنند. بنابراین، انتخاب های عاقلانه ای داشته باشید، زیرا خوش شانسی به سراغ کسانی می رود که کارما مثبتی دارند.

فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت امپراطور، حاکمیت الهی را نشان می دهد که توسط یک انسان قدرتمند، به واقعیت پیوسته است. امپراطور موظف است بر قلمرو امپراطوری خود نظارت کند. این کارت نشان می دهد که ثروت، با مسئولیت همراه است و هر چه سود فرد بیشتر شود، این مسئولیت مهم تر خواهد شد. همچنین، کارت امپراطور، نه تنها نشان دهنده رسیدن به ثروت است، بلکه بر حفظ این ثروت نیز تاکید زیادی دارد. این کارت به شما آگاهی می دهد که ثروت به دست می آید، اما مسئله مهم، نگهداری آن است.

فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت ابله نشان دهنده رویکردی بی دغدغه و آزادانه در زندگی است. این روزها، این کارت در مورد ایمانی است که شما برای حفظ معنویت و پرورش روح تان به آن نیاز دارید. کارت ابله بیشتر به دنبال خودکاوی و سپس یافتن پول است، اگرچه پیدا کردن یکی می تواند به یافتن دیگری منتهی شود. زیبایی کارت ابله این است که می تواند پول، خانواده و عشق را مورد بررسی قرار دهد تا دریابد که چه کسی واقعا نادان است و هیچ چیز احمقانه ای در این زمینه وجود ندارد.

فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت قضاوت: هر وقت به جایی از زندگی خود رسیدید که از آن مطمئن نبودید، قضاوت مناسب بهترین راه برای عبور از آن است. کارت داوری نشان می دهد که وضعیتی در مسیر زندگی تان قرار دارد که نیازمند بررسی و قضاوت درست بوده و نتیجه نهایی، تا حد زیادی به آن بستگی خواهد داشت. قضاوت نوعی تفکر سازمان یافته است که از تجربیات گذشته استفاده می کند. بنابراین، هرچه تجربه بیشتری داشته باشید، معمولا قضاوت بهتری خواهید داشت.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها