`
شمانیوز
شما نیوز

بهروز وثوقی

مرگ بهروز وثوقی نزدیک است؟ | بهروز وثوقی بیمار است؟

بهروز وثوقی بازیگر فیلم های نامتعارف قبل انقلاب که لبریز از صحنه های مستهجن بودند استوری عجیبی منتشر کرد که تلویحا از نزدیک شدن به پایان عمر خود خبر داد اما اینکه علت انتشار این استوری چی بوده مشخص نیست.

مرگ بهروز وثوقی نزدیک است؟ | بهروز وثوقی بیمار است؟

به گزارش شمانیوز: بهروز وثوقی بازیگر فیلم های نامتعارف قبل انقلاب که لبریز از صحنه های مستهجن بودند استوری عجیبی منتشر کرد که تلویحا از نزدیک شدن به پایان عمر خود خبر داد اما اینکه علت انتشار این استوری چی بوده مشخص نیست.

 

بهروز وثوقی

 

بهروز وثوقی بازیگری قدیمی که همه او را می‌شناسند و سالیان سال است که دیگر در ایران نیست و کار هنری هم نمی‌کند؛ بهروز وثوقی بارها اعلام کرده دوست دارد به ایران بازگردد اما هنوز این موقعیت برایش فراهم نشده است.

وثوقی در همین ارتباط، بازگشت به ایران را آخرین آرزوی زندگی خود دانسته و گفته است: «اگر فرصتی داده شود و برگردم ایران، چند نفر را آن‌طور که خودم دلم می‌خواهد و آن طور که خودم تجربه کرده‌ام، تربیت می‌کنم و تجربیاتم را در اختیارشان خواهم گذاشت.»

او ادامه داده: «اگر هم برگردم، نه این‌که کار فیلم کنم، بلکه بیایم و لااقل تجربیاتم را به صورت مجانی، در اختیار جوان‌ترها بگذارم.»

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۳ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها