`
شمانیوز
شما نیوز

حمید فرخ نژاد

پاسخ دندان شکن خواننده معروف به حمید فرخ نژاد | در صف وطن فروشی بوی ویزا می آید + عکس

پویا بیاتی با انتشار صحبت های گذشته حمیدفرخ نژاد به پست های این روزهای بازیگر مذکور که در حمایت از اغتشاشگران است واکنش نشان داد. حمید فرخ نژاد در ویدئوی منتشره صفحه پویا بیاتی گفته بود هشتاد میلیون هم وطن برایم بی اهمیت هستند اگر قرار باشد خم به ابروی فرزندم بیاید.

پاسخ دندان شکن خواننده معروف به حمید فرخ نژاد | در صف وطن فروشی بوی ویزا می آید + عکس

به گزارش شمانیوز: پویا بیاتی با انتشار صحبت های گذشته حمید فرخ نژاد به پست های این روزهای بازیگر مذکور که در حمایت از اغتشاشگران است واکنش نشان داد. حمید فرخ نژاد در ویدئوی منتشره صفحه پویا بیاتی گفته بود هشتاد میلیون هم وطن برایم بی اهمیت هستند اگر قرار باشد خم به ابروی فرزندم بیاید.

فرخ نژاد؛ از مردم رانده از ضدانقلاب مانده/خیانت فرخ نژاد چه بر سرش آورد؟

 

حمید فرخ نژاد | سلبریتی هفت خط که ماموریتش به پایان رسید!

 

حمید فرخ نژاد

حمید فرخ نژاد

 

خانواده حمید فرخ نژاد 

در یک خانواده کامل جنوبی بعنوان آخرین پسر به دنیا آمد و 6 برادر و 4 خواهر تنی و ناتنی دارد و پدر ناخدای لنج بود.

تا سال 1359 که 9 ساله بود در آبادان بودند که بخاطر شروع جنگ به ماهشهر نقل مکان کردند تا اینکه دبیرستان هم در سربندر ساکن شدند.

 

همسر حمید فرخ نژاد 

خانم جلیلی فر همسر آقای فرخ نژاد است. وی طراح صحنه و لباس می باشد که کار سریال مرد هزار چهره نیز در کارنامه وی به چشم می خورد. آشنائی و ازدواج حمید فرخ نژاد و خانم جلیلی فر در دوران دانشکده بوده که خانم جلیلی رشته طراحی صحنه و حمید فرخ نژاد نیز در رشته کارگردانی تحصیل می کردند. حاصل ازدواج این زوج هنری یک فرزند می باشد.

فرخ نژاد فعالیت خود را در سینما به عنوان دستیار کارگردان آغاز کرد. در سال 1369 با بازی در فیلم در کوچه های عشق ساخته خسرو سینایی بازیگری را در سینما آغاز کرد. در سال 1378 بازی در فیلم عروس آتش که دومین فیلم کارنامه سینمایی اش بود آغاز درخشش او در سینما به حساب می آید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۹۸ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • محمد طاها

    گرین کارتتون به نامبارکی

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها