`
شمانیوز
شما نیوز

فال

فال روزانه یکشنبه 27 آذر | فال امروز

فال روزانتو اینجا بخون...

فال روزانه یکشنبه 27 آذر | فال امروز

فروردین : به نظر می رسد که امروز همکاران شما بر رفتارتان عیب و ایراد بگیرند ، اما شما احساس می کنید که مانند دیگر روزها هستید و کار متفاوتی انجام نمی دهید. شاید آنها بیش از حد خرده گیر و عیب جو هستند ، اما قبل از اینکه با آنها جرو بحث کنید ، ببینید چکار می توانید بکنید که این نگرانی های بی مورد آنها را برطرف کنید. شاید این مسئله فرصتی باشد که شما بتوانید رابطه خود را با دیگران بهبود ببخشید به جای اینکه مدام از این شکایت کنید که چرا دیگران ارزش کاری که شما انجام می دهید را نمی فهمند.

 

اردیبهشت : به نظر می رسد که امروز بهتر از همیشه بتوانید کار کنید و کارهایتان را به موقع انجام دهید به خاطر اینکه آنها راحت تر از گذشته به نظر می رسند. در واقع ، شاید به این خاطر باشد که همکاران و دوستان شما که همیشه حواس شما را از کار کردن منحرف می کردند امروز خودشان به اندازه کافی کار دارند که سرشان به کار خودشان باشد.الان زمان تنبلی نیست که شما بخواهید از برنامه ها و کارهای خود طفره بروید؛ شما توانایی سازماندهی کارهای بی شماری را دارید اما اگر برای شروع گام محکمی بردارید.

 

خرداد : دامنه کاملا جدیدی پیش روی شما ظاهر می شود که ممکن است شما را از کارهایی که دارید منحرف کند. اما به معنی این نیست که باید از احساسات خود چشم پوشی کنید؛ بلکه باید آنها را بررسی کنید و ببینید کدامشان ظرفیت این را دارند که شما را به عمل وادارند. ممکن است کمی تمرین لازم داشته باشید ، اما یاد می گیرید که چگونه خود را در برابر اتفاقات بیرونی کنترل کرده و در مسیر خود درست قدم بردارید.

 

تیر : زمانی که افکار شما احساسات تان را حمایت می کنند خوشحال تر به نظر می رسید ، حتی اگر زمانی باشد که در حالت کاملا جدی قرار دارید. اکنون ماه از سومین خانه شما در حال عبور می باشد که همان خانه ارتباطات شماست ، شما کاملا مطمئن هستید که در مسیر درست گام بر می دارید. هنوز عجله ای در کار نیست؛ آخرین نقشه شما شاید یکی دو روزی برای شکل گرفتن وقت نیاز دارد.

 

مرداد : الان زمان آن است که اوضاع را برسی کنید که ببینید تا کنون چه کارهایی کرده اید و برای ورود به مرحله بعدی آماده بشوید بی آنکه نیاز باشد خود را مانند سری قبل درگیر کنید. ثبات بخشیدن به کارها و روش هایتان موجب می شود که بتوانید سطوح بالاتری از خلاقیت و نوآوری را ایجاد کنید. به یاد داشته باشید ، نیازی به گذاشتن انرژی بیشتر در کار نیست؛ بلکه باید بوسیله هوش خود لیاقت خود را در هر کار جزیی هم که به شما پیشنهاد می شود نشان دهید.

 

شهریور : بازگشت ماه به نشان شما می تواند کمی باعث آشفته شدن شما شود. از طرف دیگر ، به شما یادآوری می کند که باید کیفیت کارتان را بالا ببرید ، و در ارتباطات و خودباوری تان پیشرفت ایجاد کنید. خوشبختانه ، داشتن اطلاعات خوب به شما این امکان را می دهد که بتوانید شفاف فکر کرده و تصمیمات خردمندانه بگیرید. از سوی دیگر ، جایگاه ماه به شما بر احساسات درونی تان تاکید می کند ، که می تواند شما را مجبور کند که انتخاب های اخیر خود را حدس بزنید. توجه کافی به قلب و عقل تان می تواند بهترین ها را برایتان در دنیا به ارمغان بیاورد.

 

مهر : شما دو روزفرصت دارید تا کارهای نیمه تمام خود را سر و سامان دهید تا زمانیکه ماه به نشان شما بازگردد و دوره جدیدی را در زندگی شما ایجاد کند. این زمان خوبی برای شروع یک کار جدید نیست؛ بهتر است آن کارهایی که ناتمام مانده اند را به پایان برسانید. اما انجام دادن وظایف تان در کمال شایستگی برای شما کافی نیست. مسایل بسیاری برای شما وجود دارند که می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید تا انرژی و شادمانی را برایتان با هم بوجود بیاورند.

 

آبان : اگرچه توجه شما به آینده منعطف شده ، شما نباید نگاه تان را به جایی که درآن ایستاده اید از دست بدهید و فقط به این توجه کنید که چه چیز پیش روی شماست. این امکان برایتان وجود دارد که بتوانید دیدگاه هایی راجع به آرزوهای خود داشته باشید و هم بتوانید واقعیات روزانه خود را مشاهده کنید و شما خواهید فهمید که در نقطه درستی از زندگی خود ایستاده اید ، زمانیکه بر رویاهای خود آگاهی داشته باشید حتی اگر در خواب باشید.

 

آذر : ایده های بزرگ و نقشه های پر زرق و برق به سوی شما می آیند ، اما بازگشت ماه به نشان شما نشان دهنده این است که شما باید کمی خودتان را کنترل کنید. هیچ کس دیگری این کار را برای شما نمی کند. به جای اینکه به افق های دوردست خیره شوید و آرزو کنید که کاش آنجا بودید ، به این توجه کنید که چه چیزی درست سر راه شما قرار گرفته است.

 

دی : شخصی امروز پیش شما می آید تا برای اتفاقی که برایش رخ داد چاره جویی کند و شما به او کمک می کنید ، راجع به استحکام بخشیدن به پروژه ای یا پیدا کردن یک راه حل ساده برای انجام بهترین کار. ذهن شما این توانایی را دارد که از هزاران جزییات صرف نظر کند ، اما قادر نخواهد بود که تصمیم درستی بگیرد که چه چیز مهم است و چه چیز نه. اما زیاد درگیر محاسبه و تجزیه و تحلیل نشوید. دلسوزی را چاشنی کارتان کنید تا بین کاری که به سختی رضایت بخش می شود تفاوت را احساس کنید تا دیگران را از لیاقت و کاردانی خود مبهوت کنید.

 

بهمن : ممکن است امروز کسی به شما پیشنهاد احساسی تاثیر گذاری دهد که برای شما ناخوشایند باشد که از آن طفره بروید. عجیب اینکه ، تلاش های شما برای دوری کردن از یک ناحیه ناشناخته سخت تر از این است که نفس عمیقی بکشید و خود را در آن بیندازید. حتی اگر شما با احساسات پیچیده ای محاصره شده باشید ، روی شنیده هایتان تمرکز کنید و سپس آنچه را احساس میکنید بیان کنید. می توانید از این تاثیر شدید استفاده کنید تا نگاه تازه ای به زندگی داشته باشید.

 

اسفند : ورود ماه به هفتمین خانه شما یعنی خانه شراکت شما باعث تغییر توجه از شما به سوی کسانی است که با شما کار می کنند یا همبازی شما هستند. اما ممکن است آنها کمتر مایل باشند که رویاها و مهارت هایتان را تشویق کنند ، که این باعث ناراحتی شما می شود. با آنها به خاطر این ناراحتی برخورد نکنید؛ بلکه زمینه هایی را که باعث آگاهی دیگران از شما می شوند را پرورش دهید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها