`
شمانیوز
شما نیوز

اخبار حوادث

اقدام شوکه کننده مرد جوان پس از دعوا با همسرش+ فیلم

مرد هندوستانی که از دخالت خانواده همسر خود در زندگی شان خسته شده بود پس از دعوا دست به اقدامی عجیب زد.

اقدام شوکه کننده مرد جوان پس از دعوا با همسرش+ فیلم

اقدام یک مرد محلی در هند پس از مشاجره با همسرش به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده است. این مرد جوان که هویتش " هوری لعل " اعلام شده پس از آنکه همسرش از آمدن با او به خانه خودداری کرد اقدام به بالارفتن از دکل برق ولتاژ قوی کرد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی هند ظاهرا این جوان برای بردن همسرش به خانه پدر او رفته بود که پدر دختر اجازه رفتن دخترش با دامادش را نداد.

این مرد که از اقدام پدر همسرش بسیار خشمگین شده بود تصمیم گرفت از دکل ۷۵ پایی بالا برود تا بدین وسیله پدر زنش را تحت فشار قرار دهد. در ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است این مرد جوان را در بالای دکل نشان می‌دهد.

مردم محلی با دیدن این صحنه بلافاصله با پلیس تماس گرفتند و پلیس در محل حاضر شد. با این حال تلاش ماموران پلیس برای متقاعدکردن مرد جوان به جایی نرسید. در ادامه هنگامی که پلیس به لعل قول داد که همسرش را به خانه خواهد فرستاد او از دکل پایین آمد. لعل پس از پایین آمدن از دکل به اداره پلیس منتقل شد. پلیس همچنین همسر وی را برای بررسی اختلاف این زوج فرا خواند. هنوز مشخص نیست چرا پدر دختر اجازه بازگشت دخترش به خانه اش را نداده بود. تحقیقات پلیس هند در این باره ادامه دارد.

گفتنی است؛ این اولین بار نیست که اقدام عجیب یکی از زوجین پس از مشاجره با همدیگر به سوژه رسانه‌ها تبدیل می‌شود. دو سال پیش نیز یک مرد ۴۸ ساله ایتالیایی که پس از مشاجره با همسرش اقدام به ۴۲۰ کیلومتر پیاده روی کرده بود خبرساز شده بود.

منبع:مخاطب 24

تولیدی

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها