`
شمانیوز
شما نیوز

ترانه علیدوستی

جدایی ترانه علیدوستی از همسرش | راز جدایی ترانه علیدوستی از همسرش لو رفت

ترانه علیدوستی نزدیک به بالای 10 سال پیش با علی منصور ازدواج کرد و از او صاحب یک دختر شد اما ادامه دار شدن این زندگی تا این لحظه برای همه هوادارتنش یک راز باقی مانده است.

جدایی ترانه علیدوستی از همسرش  | راز  جدایی ترانه علیدوستی از همسرش لو رفت

ترانه علیدوستی در 22 دی ماه 1362 در تهران به دنیا آمد. ترانه علیدوستی فرزند نادره حکیم الهی مجسمه ساز و حمید علیدوستی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران است. ترانه علیدوستی با علی منصور  ازدواج کرده و یک دختر به نام حنا دارد.لباس ژپون دار ترانه علیدوستی در جشنواره کن سوژه شد.ترانه علیدوستی بازیگر مطرحی که با فیلم من ترانه 15 سال دارم معروف شد سالها پیش ازدواج کرد اما شایعاتی درباره جدایی او برای هوادرانش به اثبات نرسیده است.

ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی در زمان ازدواج نیز نسبت به برخی از شایعاتی که درباره همسرش و ازدواجش در  فضای مجازی  منتشر شده بود واکنش تند نشان داده و گفت:”چند هفته ای در سفر بودم و به تازگی متوجه شدم در غیابم متن بالابلندی در رابطه با زندگی خصوصی من در  رسانه  ها منتشر شده است.

علیدوستی ادامه داد : این شایعه که به ظاهر از روی حسن نیت است، در باطن سرشار است از تخیلات شرم آور نویسنده اش درباره شخصی ترین وجوده زندگی من، از جمله نوحه سرایی در مورد  مرگ  برادرم، و نشر اکاذیب مطلق درباره همسرم.

 
 

همسر من نه تاجر است و نه مقیم  لندن  است و نه چند سال از من بزرگتر است”.

خبری طلاق خانوم ترانه علیدوتسی از همسرش علی منصور با عنوان شایعه است و هنوز این دو واکنشی به ین حرف ها ندادند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۷۲ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها