`
شمانیوز
شما نیوز

کاسبی باورنکردنی یک کشیش از جهل مردم! + عکس

کشیش اهل آفریقای جنوبی برای دیدن خدا در بهشت از مردم محلی پول دریافت می کند.

کاسبی باورنکردنی یک کشیش از جهل مردم! + عکس

به گزارش شمانیوز: یک کشیش اهل آفریقای جنوبی به تازگی پس از اینکه فاش شد که او برای مواردی از جمله، دیدن خدا در بهشت، از مردم پول  دریافت می کند جنجال برانگیخت.

اگر می خواهید بعد از مرگ، خالقتان را ببینید من به شما کمک خواهم کرد. این ادعای " ام اس بودلی"، است که مانند  صدها کشیش پنهان در آفریقای جنوبی از جهل و نادانی مردم استفاده می کنند. بودلی برای چنین ادعاهای گمراه کننده ای از مردم پول دریافت می کند.

 

اختصاصی

 

 طبق یک پوستر تبلیغاتی که در رسانه های اجتماعی دست به دست می شود او لیستی از کارهایی را که می تواند انجام دهد در آن نوشته است. او مدعی این قدرت را دارد که به مردم کمک کند آینده خود را در تلفن های هوشمند خود ببینند، تمام بدهی های مالی خود را بپردازند و حتی بعد از مرگ خدا را ببینند. اما همه اینها نیازمند این است که مردم در «همایش عبادی» او حاضر شوند و هزینه های ویژه نماز را پرداخت کنند.

هر یک از خدماتی که این کشیش ارائه می دهد هزینه های مختلفی دارد، برای مثال، افراد برای دیدن خدا در بهشت مبلغ 20000 رند (1160 دلار)، پرداخت تمامی بدهی هایشان 5000 راند (290 دلار)، ازدواج در روز بعد 10000 رند (580 دلار) و برای دیدن آینده در گوشی هوشمند 20000 رند (1160 دلار) باید پرداخت کنند.

کشیش بودلی قرار است در تاریخ 25 دسامبر، میزبان همایش عبادی خود باشد. رویدادی ویژه که مردم می توانند در آن موعظه های این کشیش را بشنوند و در مراسم ویژه دعا شرکت کنند.

انتشار این پوستر در شبکه اجتماعی توئیتر با واکنش های کاربران همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: « آرزوی موفقیت برای همه کسانی که گرفتار این مزخرفات خواهند شد."

کاربر دیگری نوشت: « آنچه که من می دانم این است که خانواده و دوستان عزیزمان همچنان در این تله می افتند و درس نمی گیرند، مانند پدرم که قبلا گرفتار این مزخرفات شد.»

اختصاصی

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها