`
شمانیوز
شما نیوز

فال تاروت سه شنبه 6 دی 1401

شما در این مطلب فال هفتگی متولدین ماه های زیر را می خوانید: فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

فال تاروت سه شنبه 6 دی 1401

فال هفتگی متولدین فروردین

انرژی زیادی دارید زیرا سیاره حاکم بر نشانه شما مریخ باعث افزایش انرژی شما می شود. قرار گرفتن خورشید باعث ایجاد صمیمیت در روابط تان، مهمانیها و تعاملات اجتماعی، ورزش و همچنین روابط عاشقانه میشود. در پایان هفته باید به همه چیز دقت توجه کنید زیرا زمان حادثه خیزی می باشد. همچنین ممکن است تغییر ناگهانی در یک موقعیت اجتماعی به وجود آید. ممکن است به جایی دعوت شوید و یا دعوتنامه‌ای کنسل شود.

فال هفتگی متولدین اردیبهشت

زندگی خوب است. می توانید پول های خوبی را به سمت خود جذب کنید. در حقیقت بسیاری از شما اردیبهشت ماهی های عزیز هدایای زیبایی را برای خود و عزیزانتان خریداری خواهید کرد. تمرکز اصلی شما بر روی خانواده و خانه و زندگی شخصی تان می باشد. برخی از شما بیشتر از حد معمول با والدینتان درگیر هستید. در پایان هفته به دقت همه چیز را بررسی کنید ممکن است اتفاقاتی رخ دهد که باعث ناراحتی شما شود و یا حوادث غیرمنتظره‌ای پدید آید که شما سوپرایز شوید. در این هفته سرعت سپری شدن روزهای شما بسیار زیاد است. سفرهای متفاوت کوتاه مدت و به خواندن و نوشتن علاقه زیادی نشان خواهید داد. در پایان هفته از انجام بحث های سیاسی اجتناب کنید.

فال هفتگی متولدین خرداد

سرعت سپری شدن روزهای شما در این هفته بسیار زیاد است. لیستی از برنامه های خود را دارید که باید انجام دهید. نه تنها بیش از حد معمول به خواندن علاقه مند هستید بلکه بیشتر با خواهر و برادر و همسایه های خود به صحبت کردن می پردازید و البته رفتن به سفرهای کوتاه مدت را در برنامه‌های خود دارید. بسیاری از شما خردادماهی های عزیز با دیگران بحث‌های مالی خواهید داشت. اکنون ونوس در نشانه شما قرار دارد که باعث می شود بیشتر از هر زمانی در برابر دیگران جذاب و با سیاست باشید. می توانید نظرات خود را به وضوح بیان کنید. اکنون بسیار هدفمند هستید به همین دلیل برای آینده خود کارهای تان را اولویت بندی می کنید. در پایان هفته از بحث‌های مالی بپرهیزید و هوشیار باشید زیرا حوادث غیر منتظره ای رخ خواهد داد.

فال هفتگی متولدین تیر

در این هفته همچنان همه چیز درباره پول است. پول و اموال و دارایی مشترک. در همین راستا به ارزش‌های خود نیز فکر خواهید کرد. لطفاً در نظر داشته باشید در پایان هفته رویدادی رخ می دهد که تاثیر زیادی بر روی ثروت و دارایی شما می‌گذارد که بسیار غیر منتظره است. (ممکن است با یکی از دوستان خود و یا شریک زندگی و شریک کاری به مشاجره بپردازید.) جاه طلبی شما در این هفته برانگیخته می شود و تا پایان سال همین طور خواهد بود. مهم نیست که چه اتفاقی می‌افتد برای رسیدن به اهداف خود به سختی تلاش می‌کنید. مراقب باشید و آگاه باشید و نیازهای دیگران را نادیده نگیرید.

فال هفتگی متولدین مرداد

فرصتی دارید تا خود را بازسازی کنید. روابط با دوستان و گروه ها بسیار گرم و دوستانه خواهد شد زیرا ونوس باعث می شود که با دیگران بیشتر از هر زمانی با محبت برخورد کنید. در حقیقت زمان بسیار دوست داشتنی برای برقراری ارتباط با دوستان و گروه ها به صورت آنلاین و حضوری می باشد. همچنین می خواهید که سفر کنید و افق‌های دید خود را گسترش دهید و به همین دلیل می‌خواهید به بیرون بروید و کاری متفاوت انجام دهید. با این حال در نظر داشته باشید که با نزدیک شدن به آخر هفته رویداد غیر منتظره ای رخ می دهد که باعث می شود تا شما را ناراحت کند. ممکن است یک استدلال باشد و یا خراب شدن وسیله نقلیه. به هر حال هر چیزی که هست باعث مختل شدن کارهای روزمره شما می شود. در این شرایط سخت سعی کنید خونسردی خود را حفظ کنید. اتفاقات خوبی به همراه دارد.

فال هفتگی متولدین شهریور

همچنان ترجیح می‌دهید که به تنهایی در پشت صحنه کار کنید به این معنی نیست که شما اجتماعی نیستید بلکه در حال حاضر این گونه ترجیح می دهید. خوشبختانه روابط با والدین، افراد خاص و رئیستان بسیار خوب پیش می رود. آنها شما را تحسین می کنند که همین موضوع به شما انگیزه می دهد. یک رابطه عاشقانه با رئیستان آغاز می شود برخی از شما شهریور ماهی های عزیز با افراد جوان تر بیشتر ارتباط برقرار می‌کنید به همین دلیل به ایده های جدید علاقه مند خواهید شد. اختلاف مالی همچنان ادامه دارد. در پایان هفته ممکن است این اختلافات بیشتر شود اگر شما خونسردی خود را حفظ کنید همه چیز خوب پیش خواهد رفت.

فال هفتگی متولدین مهر

هفته اجتماعی برای شماست می خواهید که با دوستان و گروهها بیشتر معاشرت کنید و لذت ببرید. مهرماهی های عزیز اجتماعی ترین نشانه زودیاک میباشند. با این حال با وجود مریخ آتشین که خلاف نشانه شما قرار دارد و بر روی بخشی از نشانه شما که مربوط به ازدواج و مشارکت ها می باشد تاثیر می گذارد که باید بیشتر از هر زمانی آرامش خود را حفظ کنید. به نظر می‌رسد که این موارد برای شما آزار دهنده هستند و اگر واکنشی نشان دهید وضع بدتر خواهد شد. از زندگی خود لذت ببرید و با دیگران صبور باشید. به یاد داشته باشید که روزهای زندگیتان تکرار نخواهند شد و همیشه جوان نخواهید ماند.

فال هفتگی متولدین آبان

در برابر دیگران و رئیس و همچنین والدین و افراد خاص فوق العاده به نظر برسید. بدیهی است که می‌توانید از این امر به نفع خود استفاده کنید به همین دلیل شرایط خوبی است تا هر کاری که برای پیشرفت تان نیاز است انجام دهید. سعی کنید از مسائلی که مربوط به سیاست و دین و مسائل نژادی است دوری کنید مخصوصاً در پایان هفته. به سختی کار می کنید، این موضوع باعث می‌شود که با شخصی که صاحب اقتدار است به بحث و گفتگو بپردازید صبور باشید.

فال هفتگی متولدین آذر

اخیراً زندگی برای شما مانند یک ماجراجویی شده است به همین دلیل می‌خواهید که اتفاق هیجان‌انگیزی رخ دهد. می خواهید که به سفرهای متفاوتی بروید و چیزهای جدیدی را یاد بگیرید و با افراد متفاوت از فرهنگ های مختلف آشنا شوید. خوشبختانه روابط با شرکا و دوستان نزدیک و همچنین شریک عاطفیتان بسیار دوست داشتنی تر از هر زمانی می شود زیرا ونوس عادلانه خلاف نشانه شما در این هفته قرار دارد. با این حال ممکن است در این هفته برنامه های سفر که مربوط به انتشار و رسانه موارد پزشکی باشد صورت گیرد که باعث غافلگیر شدن شما می شود. با انرژی زیادی که دارید همچنان به زندگی خود ادامه می دهید و به دنبال راه هایی برای بیان استعداد های خود می باشید.

فال هفتگی متولدین دی

همچنان برای شما یک هفته قدرتمند می باشد زیرا در خانه اتفاقاتی رخ می دهد که باعث ایجاد هرج و مرج خواهد شد. به نوبه خود این موضوع می تواند باعث ایجاد تنش میان افراد خانواده شود. خوشبختانه در این هفته روابط شما با همکاران تان بسیار عالی است. دیگران از شما حمایت می‌کنند و دوستان با شما با محبت برخورد خواهند کرد. در پایان هفته ممکن است با شریک عاطفی و یا یکی از دوستان نزدیک خود اختلاف نظر داشته باشید. این اختلاف نظر ممکن است در ارتباط با یک موضوع مالی باشد که بر زندگی شما تاثیر می گذارد. مشتری خوش‌شانس اکنون در نشانه شما قرار دارد که باعث می شود از حمایت الهی برخوردار شوید

فال هفتگی متولدین بهمن

همچنان به خواب و استراحت بیشتری نیاز دارید و باید به این موضوع احترام بگذارید. شما روی مدار انرژی کم هستید. با وجود انرژی کمی که دارید در این هفته فرصت های زیادی برای تفریح کردن در برابر شما قرار می گیرد.به فعالیت های خلاقانه علاقه زیادی دارید زیرا از طریق آن می توانید خود را بیان کنید. روابط عاشقانه تان بسیار گرم و صمیمانه است. ارتباطی که با بچه ها دارید بهتر از هر زمانی خواهد بود. هفته عالی برای بازی و سرگرمی خواهد بود. در پایان هفته از بحث و مشاجره با دوستان نزدیک خود اجتناب کنید. خشم هدفی به جز خراب کردن روابط ندارد

فال هفتگی متولدین اسفند

 در این هفته بر روی درآمد خود تمرکز کرده اید می‌خواهید که به سختی کار کنید و در انجام کارهایتان موفق باشید. استانداردهایی که برای خود تعیین می‌کنید بسیار بالا هستند به این معنی است که می خواهید کارآمد و سازمان یافته باشید. حتی به فکر بهبود سلامت خود هستید. از سرگرمی هایی که در خانه دارید لذت زیادی خواهید برد. در ارتباط با خرج کردن به شدت دقت کنید. تا پایان هفته ممکن است مشکلاتی در محیط کاری رخ دهد که نتوانید در کنار فرزند و یا شریک عاطفی تان باشید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها