`
شمانیوز
شما نیوز

رنگ مو بلوند عسلی

ترکیب رنگ مو بلوند عسلی | موهایتان را خودتان زیبا کنید

رنگ مو روشن یا بلوند طرفدارای زیادی داره ولی به خاطر اینکه با دکلره مو را باید به پایه بالا ببریم حتما باید دقت کنیم که بر اثر دکلره به موها آسیب نرسونیم ترکیب رنگ مو بلوند را باید روی مویی با پایه 9 یا 10 بگذاریم.

 ترکیب رنگ مو بلوند عسلی  |  موهایتان را خودتان زیبا کنید

.برای ترکیب کردن این رنگ مو از عسلی شماره 9  و رنگ مو طبیعی 9 بعلاوه دو نخود رنگ قرمز باید استفاده کنیم. رنگ مو بلوند بسیار جذابه . برای اینکه موهای شما براق و شاین دار بشه بهتره در ترکیبات رنگ مو از چند قطره روغن آرگان هم استفاده کنید

رنگ موی عسلی، الهام گرفته از رنگ زیبا و درخشان عسل، یکی از محبوب‌ترین رنگ موها در میان خانم هاست. این رنگ مو طیف گسترده‌ای از سایه ها را شامل می‌شود. از عسلی تیره گرفته تا عسلی متوسط و روشن. همچنین، ترکیب رنگ مو ی عسلی با سایر رنگ ها نیز رنگ های بسیار زیبایی را بوجود آورده است. مانند ترکیب این رنگ با رنگ موی مسی، شکلاتی، طلایی و سایر رنگ ها. بنابراین هر سنی و با هر سلیقه و رنگ پوستی می‌تواند از این رنگ بی نظیر استفاده کند. رنگ موی عسلی را هم می‌توانید با دکلره و هم بدون دکلره مو استفاده کنید. از آنجایی که دکلره کردن مو می تواند به موهای شما آسیب برساند،‌ پیشنهاد ما استفاده از فرمول های بدون دکلره است. ما در این مقاله چند فرمول رنگ موی عسلی بدون دکلره را به شما آموزش می‌دهیم. با ما همراه باشید.

رنگ موی عسلی تیره می‌تواند هم برای پوست های روشن و هم پوست های گندمی انتخاب مناسبی باشد. اما از آنجایی که میزان گرمی این رنگ زیاد است،‌ پیشنهاد ما این است که برای پوست های سبزه از آن استفاده نکنید. بعلاوه، اگر موهای شما سفید شده است، این رنگ می‌تواند به سادگی موهای سفید شما را پوشش دهد. برای بدست آمدن رنگ موی عسلی تیره بدون دکلره باید موهای رنگ نشده یا موهای قهوه ای یا طلایی با پایه ۵ تا ۷ داشته باشید. فرمول این رنگ زیبا به شرح زیر است:

۱. رنگ موی عسلی پایه ۵: ۳/۴ تیوپ

۲. رنگ موی نسکافه ای پایه ۶: ۱/۴ تیوپ

۳. خاکستری پایه ۷: ۱/۸ تیوپ

۴. واریاسیون نقره ای و بنفش: ۲ سانتی متر

۵. اکسیدان شماره ۱

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها