شمانیوز
شما نیوز

آزیتا ترکاشوند

آزیتا ترکاشوند در لباس عروسی | درخشش تاج نقره کوب ترکاشوند چشم ها را خیره کرد! + عکس

عکسی از آزیتا ترکاشوند در لباس عروس در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

آزیتا ترکاشوند در لباس عروسی | درخشش تاج نقره کوب ترکاشوند چشم ها را خیره کرد! + عکس

عکسی از آزیتا ترکاشوند در لباس عروس در شبکه های اجتماعی منتشر شد. آزیتا ترکاشوند بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 30 مردادماه سال 59 در بروجرد متولد شد. پدر این  آزیتا ترکاشوند هنرمند کشورمان نظامی بود و خانواده به دلیل شغل پدر در دوران کودکی آزیتا ترکاشوند مجبور به مهاجرت از بروجرد به تهران شدندآزیتا ترکاشوند در دوران کودکی بسیار آرام بود و هیچ گونه آزار و اذیتی نداشت اما در دوران مدرسه همه این آرام بودن ها را جبران کرد و این دوران یکی از پرشیطنت ترین دوران های زندگی او بود و بسیاری از اوقات پشت در کلاس بود.

 

آزیتا ترکاشوند

 

آزیتا ترکاشوند در تاریخ ۳۰ خرداد ماه، سال ۱۳۵۹ در لرستان متولد شده است بر خلاف رشته تحصیلی و دانشگاهی او که ادبیات فارسی بود وارد حرفه بازیگری شد در واقع به دلیل علاقه زیادی که به این حرفه داشت تصمیم گرفت وارد این حرفه شود و با تلاش های بسیار زیاد توانست 

 

نام:آزیتا

نام خانوادگی:ترکاشوند

تاریخ تولد:30 مرداد 1359 در بروجرد

سالهای فعالیت:از 1384 تاکنون

مدرک تحصیلی:لیسانس ادبیات فارسی

 

آزیتا ترکاشوند بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 30 مردادماه سال 59 در بروجرد متولد شد.

پدر این بانوی هنرمند کشورمان نظامی بود و خانواده به دلیل شغل پدر در دوران کودکی او مجبور به مهاجرت از بروجرد به تهران شدند.

این هنرمند کشورمان یک خواهر و یک برادر دارد.

آزیتا ترکاشوند در دوران کودکی بسیار آرام بود و هیچ گونه آزار و اذیتی نداشت اما در دوران مدرسه همه این آرام بودن ها را جبران کرد و این دوران یکی از پرشیطنت ترین دوران های زندگی او بود و بسیاری از اوقات پشت در کلاس بود.

این بازیگر کشورمان لیسانس ادبیات فارسی دارد و در حال حاضر سفیر انجمن معلولین شهرستان ملارد و سفیر یک انجمن ترک اعتیاد است.

 

ازدواج آزیتا ترکاشوند

از وضعیت ازدواج آزیتا ترکاشوند اطلاعات دقیقی در دست نیست اما به نظر میرسد این بانوی هنرمند ادواج نکرده و مجرد است.

 

اولین سریال و فیلم آزیتا ترکاشوند

آزیتا ترکاشوند برای اولین بار در سال 84 در سریال طبقه دوم به ایفای نقش پرداخت و این سریال اولین تجربه بازیگری او مقابل دوربین بود.

سال 89 اولین تجربه بازیگری آزیتا ترکاشوند در دنیای سینما رقم خورد و این بانوی هنرمند با فیلم ارتباط خانوادگی به سینما راه یافت.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied