`
شمانیوز
شما نیوز

الهام حمیدی

مانتوی عجیب الهام حمیدی | پرهای پرنده روی مانتوی الهام حمیدی چی میگن!؟+عکس

عکسی از مانتو الهام حمیدی توجه مخاطبان را به خود جلب کرد.

مانتوی عجیب الهام حمیدی | پرهای پرنده روی مانتوی الهام حمیدی چی میگن!؟+عکس

عکسی از مانتو الهام حمیدی توجه مخاطبان را به خود جلب کرد. الهام حمیدی متولد آذر 1356 است. الهام حمیدی تا کنون دو بار ازدواج کرد و صاحب دو فرزند دختر و پسر می باشد. سیزده بهمن ماه 1397 الهام حمیدی در اینستاگرامش با انتشار خبری از ازدواجش به روز کرد و چند ماه بعد در آخرین روز از فروردین ماه 1398 مراسم ازدواجش برگزار شد. الهام حمدی در سال 1399 با انتشار یک پست خبر از مادر شدنش و به دنیا آمدن فرزندش داد.

 

الهام حمیدی

 

زندگی شخصی الهام حمیدی

الهام حمیدی در هشتم آذر ماه سال 1356 در تهران متولد شد. او لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد اسلامی دارد. او دو برادر کوچکتر از خود نیز دارد.

 آشپزی اش بسیار خوب است و سعی میکند هر کاری که انجام میدهد به نحو احسن باشد.

از بین بازیگران ایرانی علاقه فراوانی به عزت ا… انتظامی و اکبر عبدی دارد و از بین خانمها فاطمه معتمدآریا و گوهر خیراندیش را دوست دارد.

او به هر دو موسیقی سنتی و پاپ علاقه مند است. در جشن خانه سینما جایزه بهترین نقش مکمل را از آن خود کرد تا همگان بیشتر تواناییهای او را تایید کنند.

پدر او در جوانی تئاتر کار میکرده، عموی پدرش گوینده رادیو بوده و در واقع این استعداد در خانواده آنها وجود داشته است. یک ترم به کلاسهای بازیگری رفته است و همان کلاسها بود که برای بازی در آوایی در گلستان آقای رامین لباسچی انتخاب شد. تا به حال در معجزه ازدواج، کوی دامون، نقش سنگ، جوان امروز، مسافری از هند، باران عشق، خیلی دور خیلی نزدیک، زیر تیغ و شوق پرواز بازی کرده است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲۲ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • رهاب

    الهام حمیدی بازیگری که دنبال مطرح کردن خود با لباس و آرایش و ظاهرش است. انسان را به یاد آدم های عقده ای و بیسوادی می اندازد که چیزی برای مطرح کردن خود ندارند جز ظواهر

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها