`
شمانیوز
شما نیوز

کریستیانو رونالدو

درآمد نجومی رونالدو غوغا کرد | رونالدو جیبهایش را در عربستان پر پول شد

نشریه اسپانیایی از ابعاد جدید درآمد ابرستاره پرتغالی در عربستان پرده برداشت و در آمد نجومی این بازیکن را لو داد.

درآمد نجومی رونالدو غوغا کرد | رونالدو جیبهایش را در عربستان پر پول شد

کریستیانو رونالدو در جام جهانی 2022 قطر نتوانست انتظارات را برآورده کند و پرتغال در یک چهارم نهایی حذف شد. گمانه‌زنی‌های زیادی درباره ماندن یا خداحافظی کریستیانو رونالدو  است در ادامه درباره نامزد کیریستیانو رونالدو می خوانید:بله درست متوجه شدید، پدر نامزد فعلی کریس رونالدو یک سابقه دار مواد مخدر است. او سن زیادی داشت و بعد از 40 سالگی خداوند جورجیا را به او داد. اکنون تقریبا 71 سال سن دارد که 10 سال از آن را در زندان بود زیرا قاچاق مواد کرده و به دلیل خرید و فروش کوکائین بازداشت شده بود.

پیراهن رونالدو

کریستیانو رونالدو ابرستاره پرتغالی امروز به ریاض رسید تا به صورت رسمی کارش را با باشگاه النصر عربستان آغاز کند.

نشریه «آس» اسپانیا همزمان با ورود رونالدو به ریاض دست به افشاگری زد و از پشت پرده درآمد نجومی دارنده 5 توپ طلای بهترین بازیکن جهان از طریق سعودی ها پرده برداشت.

طبق اعلام نشریه مادریدی دستمزد رونالدو تنها 200 میلیون یورو نیست بلکه این بازیکن علاوه بر قرارداد دوساله با سعودی‌ها یک قرارداد به عنوان مشاور باشگاه نیز امضا کرده است.

طبق اعلام روزنامه اسپانیایی رونالدو تا سال 2030 به عنوان مشاور باشگاه النصر کار خواهد کرد  و درآمد رونالدو از طریق سعودی‌ها به بیش از 500 میلیون یورو می‌رسد.

همچنین سعودی‌ها برای حضور رونالدو در این کشور تا سال 2030 برنامه ریزی کردند تا این ابرستاره سفیر این کشور برای میزبانی از جام جهانی 2030 باشد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها