`
شمانیوز
شما نیوز

رونالدو

تیپ رونالدو و نامزدش هنگام ورود به عربستان | رونالدو کولاک کرد

صحنه های هیجان انگیزی از ورود رونالدو و خانواده اش به عربستان و مراسم معارفه فوق ستاره فوتبال جهان در ورزشگاه تیم النصر، منتشر شد.

تیپ رونالدو و نامزدش هنگام ورود به عربستان |  رونالدو کولاک کرد

کریستیانو رونالدو فوق‌ستاره که به تازگی با قراردادی 2 سال و نیمه به تیم النصر پیوسته است، دوشنبه شب، با هواپیمای شخصی خود و به همراه خانواده و برخی از نزدیکانش، وارد ریاض پایتخت عربستان شد اما مراسم رسمی و جذاب معرفی کریستیانو رونالدو به هواداران باشگاه النصر دیروز در ورزشگاه مرسول پارک برگزار شد.

رونالدو

مراسم معارفه فوق ستاره پرتغالی دهم دی ماه در ورزشگاه مرسول پارک ریاض که استادیوم خانگی النصر به شمار می‌رود، برگزار شد.

رونالدو پس از شرکت در نشست خبری به همراه رودی گارسیا و مسلی آل معمر، سرمربی و رئیس هیئت مدیره باشگاه النصر و پاسخ به سوالات خبرنگاران، در رختکن تیم النصر حاضر شد و با بازیکنان این تیم خوش و بش کرد. ولید عبدالله سنگربان تیم النصر به نمایندگی از سایر بازیکنان به رونالدو خوشامد گفت.

کاپیتان تیم ملی پرتغال با به تن داشتن لباس تیم النصر سپس در ورزشگاه مرسول پارک رسماً به هواداران شوالیه‌های نجد معرفی شد و برای دقایقی با توپ بازی کرد و توپ‌هایی را امضا و آنها را به سوی هواداران النصر شوت زد. در بخش پایانی مراسم جورجینا و فرزندانش هم وارد مستطیل سبز شدند، در این مراسم لباس کاملا با حجاب جورجینا رودریگرز نامزد رونالدو سوژه خبرنگاران شد.

رونالدو

رونالدو که سابقه بازی در اسپورتینگ لیسبون، منچستریونایتد، رئال مادرید و یوونتوس را داشته و در بزرگترین تیم ها بازی کرده است، حضور در عربستان و ملحق شدن به تیم النصر را چالش جدید و تصمیم بزرگی خواند و عنوان نمود تصمیم او برای پیوستن به تیم النصر به توسعه فوتبال کمک کرده و ذهنیت نسل جدید را تغییر می دهد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۴ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها