`
شمانیوز
شما نیوز

خانم ها با رعایت این نکات شوهرتونو دیوونه کنید

خانم ها اگر می خواهید برای همیشه زن مورد علاقه همسرتان باشید باید این مطلب از سایت ویکی گردی را حتما مطالعه کنید

خانم ها با رعایت این نکات شوهرتونو دیوونه کنید

به گزارش شمانیوز: اسراری برای آنکه زن مورد علاقه شوهرتان باشید! فهمیدنِ اینکه مردان معمولا از یک زن چه می ‌خواهند دشوار است. از طرفی هم کارهای خاصی است که اگر خانم ها انجام بدهند، مردها به روی خودشان نمی آورند اما دوست دارند. این مطلب از سایت ویکی گردی را بخوانید تا بفهمید شما به عنوان یک زن چه کارهایی برای شوهرِ خود باید انجام دهید.

 

از او بخواهید که شما را حمایت کند

معمولا مرد ها از اینکه حس کنند محافظ همسرشان هستند؛ لذت می برند. اگر از همسرتان بخواهید که حامی تان باشد؛ احساس قدرت می کند.

معمولا فشار زیادی روی مرد ها وجود دارد که چرا هیچ وقت سراغی از همسرشان نمی گیرند که به خاطر مشغله زیادشان طبیعی هم هست. پیش قدم شدن و فرستادن پیام یا زنگ زدن از طرف شما به نفع هر دویتان است و چیزی از شما کم نمی کند.

 

به او بگویید که قدرش را می‌دانید

یادتان باشد که اگر همسرتان برای رابطه با شما تلاش زیادی کند؛ هیچ وقت از شنیدن تشکر و قدردانی گله نخواهد کرد.

 

از او در شبکه های اجتماعی تعریف کنید

اگر همسرتان کار خوبی برای تان انجام می ‌دهد، صحبت کردن در مورد آن یا عکس گرفتن با او سر میز شام و به اشتراک گذاشتن در رسانه های اجتماعی ایرادی ندارد؛ البته حواستان باشد که در این کار زیاده روی نکنید.

 

به او بگویید واقعا چه احساسی دارید

با این که او باید بتواند احساساتتان را از کار هایی که می کنید بخواند، اما برای بعضی از مرد ها باید مستقیما ابراز احساسات کرد. این کار باعث می شود تا حس بهتری از رابطه با شما داشته باشد.

 

با جان و دل به او گوش کنید

گاهی اوقات، وقتی همسرتان اتفاق مهمی در زندگی اش می افتد، مشکلی در کارش به وجود می آید و هدفی دارد که دوست دارد در موردِ آن صحبت کند؛ گوش دادن و این که به او دلگرمی بدهید واقعا حالش را بهتر خواهد کرد.

 

تماس چشمی برقرار کنید

وقتی می نشینید، ارتباط چشمی تان را با او حفظ کنید و خودتان را درگیر مسئله ای کنید که در آن لحظه واقعا برایش مهم است. این کار به همسرتان نشان می دهد که شما به او اهمیت می دهید.

 

وقتی با دوستان تان بیرون هستید؛ به او پیام بدهید

اگر با دوستانتان بیرون می روید، هر از گاهی در طول روز به او پیام دهید. همین که یک احوالپرسی کوتاه هم بکنید؛ کافی است. با این کار به او می فهمانید که وقتی بیرون هستید هم به او فکر می کنید.

 

او را با خوراکی های خوشمزه غافلگیر کنید

حتی درست کردن یا خریدن خوراکی های کوچک و خوشمزه هم مرد ها را خوشحال می کند، حتی اگر یک دونات باشد که به آن علاقه دارند.

 

ترتیبی بدهید که با دوستانتان آشنا شود

با آشنا کردن او با دوستانتان، نشان می دهید که به شوهرتان افتخار می کنید و دوست دارید او را به همه نشان بدهید.

 

برای کار هایِ او نظر مثبت بدهید

مرد ها دوست دارند کاری کنند تا همسرشان خوشحال شود و از طرفی هم انتظار دارند واکنش شان را ببینند. اگر کاری برایتان می کند؛ نظر مثبت خود را اعلام کنید تا احساس بهتری داشته باشد.

 

چیز هایی که دوست دارد یا ندارد را به خاطر بسپارید

زنی که به همه علایق همسرش توجه می کند، واقعا زن زندگی است؛ مثلا گاهی غذای مورد علاقه اش را برایش بپزید یا آهنگ های مورد علاقه اش را به صورت یک پلی لیست در بیاورید و برای او پخش کنید.

 

به او یادآوری کنید که چقدر دوستش دارید

عاشق ماندن کار آسانی نیست؛ اما کار های زیادی هست که می توانید برای اثبات علاقه تان به یک مرد انجام بدهید؛ مثلا می توانید یک یادداشت عاشقانه در جیب همسرتان بگذارید تا آن را پیدا کند و بخواند یا وقتی در حال تماشای تلویزیون هستید، به یکباره به او بگویید که دوستش دارید که قطعا معجزه خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۷ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها