`
شمانیوز
شما نیوز

تعطیلی ادارات

تعطیلی ادارات مرکزی چهارشنبه 28 دی | ادارات استان مرکزی فردا تعطیل شد

بر اساس تصمیم کارگروه مدیریت تأمین پایدار انرژی مرکزی ادارات این استان دورکار و مدارس نیز به صورت غیرحضوری برگزار می شوند.

تعطیلی ادارات مرکزی چهارشنبه 28 دی | ادارات استان مرکزی فردا تعطیل شد

به گزارش شمانیوز: بر اساس اعلام استانداری مرکزی با توجه به تداوم برودت و ضرورت صرفه جویی و مدیریت مصرف بهینه انرژی (به ویژه گاز و برق) در زمستان و جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی و صنعتی استان بر اساس تصمیم کار گروه مدیریت تأمین پایدار انرژی استان مقرر شد کارکنان دستگاه‌های اجرایی در سطح استان مرکزی دور کار شوند.

این اقدام به استثنای دستگاه‌های خدمات‌رستان عمومی فعال در حوزه طرح زمستانه و مراکزی که دارای نوبت کاری و کشیک هست با تشخیص مدیر واحد ذی‌ربط است.

بر اساس توافق با کمیسیون هماهنگی بانک‌ها و بیمه‌ها، بانک‌های دولتی و خصوصی و شرکت‌های بیمه (تجاری و بازرگانی) در روز چهارشنبه دورکار بوده و شعب منتخب طبق اعلام کمیسیون هماهنگی بانک‌ها و بیمه‌ها در این روز از ساعت ۹ لغایت ۱۳ به صورت کشیک دایر خواهد بود.

با توجه به فصل امتحانات، فعالیت مراکز دانشگاهی با نظر ریاست دانشگاه ذی‌ربط است.

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی نیز اعلام کرد: با توجه به مصوبه کارگروه مدیریت تأمین پایدار انرژی استان مرکزی فعالیت همه آموزشگاه‌ها و مدارس تحت پوشش آموزش و پرورش استان مرکزی در همه دوره‌های تحصیلی فردا چهارشنبه ۲۸ دی‌ماه غیرحضوری شد.

امتحانات داخلی مدارس نیز لغو و با تصمیم‌گیری مدیران مدارس به زمان دیگری موکول خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها