`
شمانیوز
شما نیوز

تعطیلی مدارس

تعطیلی مدارس شنبه 1 بهمن | مدارس کدام استان روز شنبه تعطیل است؟

آخرین اخبار از تعطیلی مدارس در روز شنبه 1 بهمن ماه منتشر شد.

تعطیلی مدارس شنبه 1 بهمن | مدارس کدام استان روز شنبه تعطیل است؟

به گزارش شمانیوز: با توجه به آلودگی هوا در کلانشهر ها و برف و باران و برودت هوا در بسیاری از استان ها، احتمال می رود هفته اول بهمن ماه مدارس تعطیل اعلام شود.

در صورتیکه مدارس هر استانی تعطیل اعلام شود در این بسته خبری اطلاع رسانی خواهد شد.

 

تکمیلی 1//مدارس مناطق شهری خراسان شمالی شنبه مجازی شد 

استانداری خراسان شمالی:

مدارس شهری خراسان شمالی شنبه مجازی هستند بر اساس جدیدترین تصمیمات کمیته بحران سرما در استان تصمیم گیری برای محدودیت‌ها به صورت هر ۲۴ ساعت اعلام می‌شود.

برای روز شنبه ساعت کاری ادارات از ۹:۳۰ تا ۱۴:۳۰ است و فعالیت گرمایش آنان با سوخت جایگزین تا حد امکان باید انجام شود./تسنیم

 

تکمیلی 2// مدارس تهران تعطیل شد

بر اساس مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوا، تمامی کودکستان‌ها برای شنبه یکم بهمن ماه تعطیل و کلیه مقاطع تحصیلی در استان‌ تهران به استثناء شهرستان‌های پردیس ،دماوند و فیروزکوه  در روز شنبه یکم بهمن ماه غیرحضوری شد.

 

تکمیلی 3// مدارس 10 استان کرمانشاه غیرحضوری شد 

به گفته مدیر کل مدیریت بحران استان کرمانشاه به غیر از شهرستان های گیلانغرب، سرپل‌ذهاب، قصرشیرین و ثلاث باباجانی باقی استان ها مدارس غیرحضوری هستند در این شهرستان ها نیز فعالیت مدارس و آموزشگاه ها طبق روال عادی می باشد . 

 

تکمیلی 4// مدارس اصفهان غیرحضوری شد/ امتحانات طبق زمانبندی قبلی در موعد مقرر برگزار می‌شود

آموزش و پرورش استان اصفهان:

مدارس همه مقاطع تحصیلی مناطق شش گانه آموزش و پرورش شهرستان اصفهان، فلاورجان، خمینی شهر، برخوار، مبارکه، شاهین شهر، نجف آباد، زرین شهر، فولادشهر، سجزی، کاشان و آران و بیدگل در روزهای ۱ و ۲ بهمن ماه غیرحضوری اعلام شد.

مهدهای کودک، پیش دبستانی و آموزش استثنایی در این مناطق طی دو روز اعلام شده تعطیل و نیز مطابق با برنامه ریزی آموزش و پرورش، امتحانات دوره اول و دوم متوسط براساس زمان بندی اعلام شده برگزار خواهد شد.

 

تکمیلی 5// مدارس قزوین، تاکستان و البرز غیرحضوری شد

کمیته اضطرار آلودگی هوای استان قزوین به علت آلودگی هوا مدارس شهرستان‌های قزوین، البرز و تاکستان در روز شنبه یکم بهمن‌ماه را تعطیل اعلام کرد و کلاس‌های درس به صورت مجازی برگزار می‌شود.

 

تکمیلی 6// مدارس کردستان هم غیرحضوری شد

با موافقت استاندار کردستان:

به دلیل برودت هوا و اختلال در تردد فردا شنبه(۱ بهمن) همه‌ی کردستان در همه‌ی مقاطع به صورت غیرحضوری و در شاد برگزار می‌شوند. 

تا این لحظه در مورد تعطیلی دانشگاه‌ها‌ی کردستان هیچ تصمیمی گرفته نشده است و باز و دایرند.

 

تکمیلی 7// افزایش غلظت آلاینده ها مدارس البرز را هم غیرحضوری کرد 

بنابر اطلاعیه استانداری البرز؛ با توجه به روند افزایشی غلظت آلاینده ها هوا مقرر شد تمامی مقاطع تحصیلی استان البرز( دولتی و غیردولتی) فردا اول بهمن بصورت غیرحضوری برگزار شود. / همچنین تمامی کودکستان ها (مهدهای کودک و پیش دبستانی ها) و مراکز آزاد تعطیل خواهد بود.

معاون توسعه مدیریت استانداری البرز با بیان این مطلب در جلسه فوق العاده کمیته اضطرار استان اظهار داشت: کیفیت هوای البرز همچنان در وضعیت ناسالم قرار داشته و‌ کیفیت هوا نامطلوب است.

 

در حال تکمیل....

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۷۵۶ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • محمد نارویی

    عالیی

  • غَزَلِ خودَم

    انشالههههههه به حق پنج تن

  • باو تعطیل کنید دیگه

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها