`
شمانیوز
شما نیوز

گیلدخت

پیام مخصوص گلنار گیلدخت به بینندگان این سریال | پایان گیلدخت لو رفت؟

میترا رفیع که این روزها بیشتر او را با بازیگر نقش گلنار سریال گیلدخت می شناسند، در صفحه شخصی خود، پیام احساسی را منتشر کرد.

پیام مخصوص گلنار گیلدخت به بینندگان این سریال  |  پایان گیلدخت لو رفت؟

میترا رفیع بازیگر جوانی که با سریال از سرنوشت به مخاطبان تلویزیون معرفی شد و با ایفای نقش در سریال بی همگان به شهرت رسید، این روزها نقش گلنار کارکتر اصلی سریال گیلدخت را بازی می‌کند.خانم بازیگر با ایفای نقش در سریال گیلدخت به شدت نزد بینندگان این سریال محبوب شده و هر روز پیام های زیبایی را از مردم دریافت می کند،او در جواب محبت های طرفدارانش، استوری را در صفحه اینستاگرام خود منتشر نمود که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده می کنید.

گیلدخت

استوری احساسی میترا رفیع

بازیگر نقش الناز در سریال بی همگان که با ایفای نقش در سریال تاریخی گیلدخت بین بینندگان تلویزیون مشهور و محبوب شده است، در جواب محبت طرفدارانش نوشت:

اینکه در این روزها نگاه مهربان شما همراه من است

مایه افتخار و دلگرمی ست

به خاطر پیام هایی که در شب های پخش و دیگر اوقات به سویم روانه می کنید سپاسگزارم

متاسفم که نمی توانم پاسخ گوی تک تکِ پیام های شما دوستان باشم.

بازیگران، داستان و زمان پخش سریال گیلدخت

سریال گیلدخت در ژانر عاشقانه و تاریخی به کارگردانی مجید اسماعیلی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیع می باشد که قصه عشق گلنار با بازی میترا رفیع و اسماعیل(رضا اکبرپور) را در دل تاریخ روایت می کند.

در این سریال که هر هفته پنج شنبه و جمعه از شبکه یک سیما در ساعت 22:15 دقیقه پخش می‌شود، هنرمندانی چون میترا رفیع، رضا اکبرپور، سعید چنگیزیان، سعید راد، محمود پاک نیت، شقایق فراهانی، ثریا قاسمی، فریبا متخصص، پریوش نظریه، نفیسه روشن و... ایفای نقش نموده اند.

مختصر بیوگرافی میترا رفیع، گلنار سریال گیلدخت

میترا رفیع بازیگر و کارگردان کشورمان متولد 12 آذر 1373 در تهران است که اولین تجربه بازیگری خود در سینما را در سال 1396 با فیلم کلمبوس و اولین تجربه بازی در تلویزیون را با سریال از سرنوشت در نقش مه لقا به دست آورد.

او تا کنون تجربه های موفقی در تئاتر داشته و در نمایش نامه های باغ آلبالو، مونولوگ کافه پولشری، اسب های پشت پنجره، دوزخ و نقطه چین ها بازی کرده و موفق به دریافت جوایز و افتخارات ارزنده ای شده است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲۴ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها