`
شمانیوز
شما نیوز

ترلان پروانه

استایل مافیاییِ بهاره افشاری و ترلان پروانه جنجالی شد | این عکس را از دست ندهید

اگر طرفدار بازی مافیا باشید، حتما متوجه شده‌اید که مجموعه‌های رنگارنگی در زمینه این بازی تولید شده و در شبکه‌های نمایش خانگی مختلف در حال پخش است.

استایل مافیاییِ بهاره افشاری و ترلان پروانه جنجالی شد |  این عکس را از دست ندهید

اگر طرفدار بازی مافیا باشید، حتما متوجه شده‌اید که مجموعه‌های رنگارنگی در زمینه این بازی تولید شده و در شبکه‌های نمایش خانگی مختلف در حال پخش است. بعضی از این مجموعه‌ها مانند پدرخوانده توانسته‌اند توجه مخاطبان را جلب کنند. بازی مافیا به‌طور کلی جذاب است و اگر بازیکنانی قوی داشته باشد، تماشایش هم جذاب می‌شود. در این مجموعه، بازیگران با در نظرگرفتن حال‌وهوای مافیایی سعی کرده‌اند که استایل‌هایی متناسب با تِم برنامه برای خود تدارک ببینند. به نظرتان خروجی این استایل‌ها جذاب بوده است؟ اجازه بدهید که با هم نگاهی به تیپ بازیگران حاضر در مجموعه پدرخوانده داشته باشیم.

ترلان پروانه

ترلان پروانه را از سال‌های دور می‌شناسیم؛ از زمانی که دخترکی زیبا بود و در تبلیغات نقش‌آفرینی می‌کرد. حالا آن دختر کوچک و بامزه بزرگ شده و در فیلم‌های مختلف و مجموعه‌های رنگارنگ دیده می‌شود. او از هنرپیشه‌هایی است که در پدرخوانده هم حضور دارد و مافیا را خوب بازی می‌کند. درمیان کسانی که در این سال‌ها در مجموعه‌های مافیایی حضور داشته‌اند، بازی و استایل ترلان از خوب‌ها بوده است. به‌نظر می‌رسد که ترلان پروانه برای حضور در این مجموعه‌ها زمان زیادی برای انتخاب و طراحی لباس و استایلش صرف کرده است. برای همین است که با وجود محدودیت‌هایی که برای پوشش هنرپیشه‌ها در این اثر وجود دارد، نامش درمیان خوب‌ها قرار می‌گیرد. او سعی کرده است که ضمن انتخاب لباسی پوشیده از اکسسوری‌هایی مانند کلاه استفاده کند تا تِم برنامه هم رعایت شود.

 

ترلان پروانه

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۵ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها