`
شمانیوز
شما نیوز

تست هوش

۶۰ ثانیه فرصت دارید تا ۴ حیوان پنهان شده در تصویر را پیدا کنید! + پاسخ

اگر به تست‌های هوش تصویری علاقه‌مندید مطلب زیر از دست ندهید.

۶۰ ثانیه فرصت دارید تا ۴ حیوان پنهان شده در تصویر را پیدا کنید! + پاسخ

توهمات نوری مانند تست بینایی حیوانات روی درخت روشی فوق العاده برای ارزیابی هوش در کمترین زمان ممکن است. برای این که ضریب هوشی خود را ارزیابی کنید، نیاز نیست تا با معادلات و فرمول‌های ریاضی سر و کله بزنید. بلکه تنها کاری که باید انجام دهید، به حل آزمون ها، معما‌ها و تست‌های مختلف بپردازید تا با خلاقیت، قدرت ذهنی خود را بسنجید. بیایید تست بینایی حیوانات روی درخت را کار کنیم. در تصویر زیر چهار حیوان مخفی شده است که ممکن است سه حیوان را به راحتی مشاهده کنید، اما تشخیص حیوان چهارم سخت است، آیا می‌توانید این حیوان را روی درخت پیدا کنید؟

بیایید یک بار با جزئیات به تصویر نگاه کنیم؛ یک تصویر از درخت بی برگ آسمانی آبی، اما غبارآلود. تمام جزئیات تصویر نشان از یک روز پاییزی دارد، چون هم هوا ابری است و هم برگ‌های درخت ریخته است. کاری که باید شما انجام دهید، پیدا کردن چهار حیوان روی درخت است. هرچند سه حیوان به راحتی قابل مشاهده هستند و می‌توانید خیلی زود پیدایشان کنید، اما حیوان چهارمی حتما شما را به چالش خواهد کشید.

به همین دلیل است که برای رسیدن به پاسخ، باید خارج از چارچوب ذهنی خود فکر کنید و در تحلیل سناریوی پازل کمی متفاوت بی اندیشید. امروز ما نیز می‌خواهیم شما از مهارت خلاقانه خود استفاده کنید و به تست تشخیص اشتباه تصویر پاسخ درست بدهید.

 

خب بیایید شروع کنیم، ۶۰ ثانیه فرصت دارید به تست بینایی حیوانات روی درخت پاسخ دهید.

زمان شما از حالا شروع شد

تیک…

تاک…

تیک…

..

زمان شما به پایان رسید!

خوب زمان آن رسیده تا به تست بینایی پاسخ دهید. آیا توانسته اید ۴ حیوان را پیدا کنید؟ حیوان چهارمی چیست و کدام قسمت درخت قرار دارد؟

اگر توانسته اید هر ۴ حیوان را پیدا کنید، به شما تبریک می‌گوییم. شما نه تنها از هوش بالایی برخوردار هستید، بلکه قدرت تیزبینی فوق العاده‌ای نیز دارید. اما اگر هنوز موفق به یافتن آن‌ها نشده اید به تصویر زیر نگاه کنید تا به پاسخ دست پیدا کنید!

تست هوش

جواب: در تصویر ۳ خرگوش روی شاخه‌های درخت قرار دارند و حیوان چهارمی یک عنکبود است که پای درخت به تنه آن چسبیده است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها