`
شمانیوز
شما نیوز

تست هوش

اگر بینایی خوبی دارید ۶ تفاوت دو تصویر را پیدا کنید!

تست‌های هوش یکی از راه‌های تقویت قوای فکری است که می‌تواند بر عملکرد مغز و سرعت تصمیم گیری موثر باشد.

اگر بینایی خوبی دارید ۶ تفاوت دو تصویر را پیدا کنید!

آزمون پیدا کردن تفاوت‌های دو تصویر! در این آزمون، تفاوت‌های دو تصویر را تشخیص دهید. تیزبین‌ها آیا می‌خواهید بینایی خود را به چالش بکشید؟ پس این آزمون بینایی را حل کنید. چالش این است که ۶ تفاوت میان دو تصویر را در طول ۱۴ ثانیه پیدا کنید. با انجام این تست میزان توجه و دقت خود را بدانید.

آزمون پیدا کردن تفاوت‌های دو تصویر یکی از جذاب‌ترین سرگرمی‌هایی است که کاربران اینترنتی می‌توانند انجام دهند. این چالش یک آزمون موثر برای تعیین میزان توجه و دقت شما است. می‌توانید این پازل تصویری را به صورت فردی و گروهی انجام دهید. کارشناسان می‌گویند این گونه تمرین‌ها در افزایش توجه و تقویت قدرت بینایی موثر است به ویژه اضافه شدن یک محدودیت زمانی، این چالش را رقابتی‌تر و جذاب‌تر می‌کند.

سوال

تصویری که در بالا به اشتراک گذاشته شده، دو عکس مشابه را نشان می‌دهد که در آن اسب‌ها و الاغ‌های در یک مزرعه دیده می‌شوند. اگرچه در نگاه اول تصاویر یکسان به نظر می‌رسند، اما ۶ تفاوت بین این دو تصویر وجود دارد و شما ۱۴ ثانیه فرصت دارید تا آن‌ها را تشخیص دهید. بهترین راه برای یافتن تمام تفاوت‌ها این است که به تصویر دقت کنید و نکاتی که متفاوت به نظر می‌رسند را شناسایی کنید. در حالی که تشخیص برخی از تفاوت‌ها آسان است، تشخیص برخی دیگر ممکن است دشوار باشد.

به هر حال، زمان شما از حالا شروع می‌شود:

.

.

متوجه چند تفاوت شده اید؟

.

.

به سرعت به تفاوت‌ها توجه کنید تا بتوانید بعدا آن‌ها را محاسبه کنید.

افرادی که بینایی خوبی دارند، می‌توانند همه یا اکثریت تفاوت‌ها را در محدوده زمانی پیدا کنند..

عجله کنید، زمان به زودی به سر می‌رسد..

۱۴ ثانیه شما تمام شد. آیا همه تفاوت‌ها را تشخیص دادید؟

گمان می‌کنیم خیلی‌ها موفق نشدند که همه تفاوت‌ها را پیدا کنند، اگر چنین است می‌توانید جواب آزمون پیدا کردن تفاوت‌های دو تصویر را ببینید.

جواب

جواب

کارشناسان می‌گویند هیجان یافتن تفاوت‌ها ورزش خوبی برای مغز محسوب می‌شود که توانایی‌های شناختی شما را تقویت می‌کند. در حال حاضر، ما به پایان چالش رسیده ایم. کنجکاو هستید که بفهمید هر ۶ تفاوت چه بودند؟ پس به تصویر زیر نگاه کنید:

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه امیدوارم از آزمون پیدا کردن تفاوت‌های دو تصویر لذت برده باشید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها