`
شمانیوز
شما نیوز

علی دایی

نگاه تحسین آمیز رئیس فیفا به علی دایی در مراسم فیفا + عکس

علی دایی اسطوره فوتبال ایران و جهان در مراسم د بست که بهترین های سال فیفا در ان انتخاب می شوند حضور یافت و دوشنبه شب در پاریس جایزه ویژه بازی جوانمردانه را به فوتبالیستی از گرجستان که در مراسم غایب بود اهدا کرد.

نگاه تحسین آمیز رئیس فیفا به علی دایی در مراسم فیفا + عکس

به گزارش شمانیوز: علی دایی اسطوره فوتبال ایران و جهان در مراسم د بست که بهترین های سال فیفا در ان انتخاب می شوند حضور یافت و دوشنبه شب در پاریس جایزه ویژه بازی جوانمردانه را به فوتبالیستی از گرجستان که در مراسم غایب بود اهدا کرد.

 

علی دایی

 

علی دایی در پاریس

مراسم د بست یا بهترین‌های سال فیفا، دوشنبه شب در پاریس، پایتخت فرانسه برگزار شد که طی آن، جوایز مختلف به نفرات برتر داده شد که در این میان، اعطای جایزه بازی جوانمردانه برای علاقه‌مندان به فوتبال در ایران حس و حال دیگری داشت.

علی دایی اسطوره فوتبال ایران که به دعوت فیفا در این مراسم حضور پیدا کرده بود، برای اعطای جایزه بازی جوانمردانه روی صحنه آمد تا لوح یادبود را به فرد برتر اعطا کند. او به همراه فورمیگا، ستاره سابق تیم ملی زنان برزیل وارد صحنه شد تا این جایزه را به فرد برگزیده اهدا کند.

علی دایی به همراه فورمیگا، ستاره سابق تیم ملی زنان برزیل برای اهدای جایزه بازی جوانمردانه وارد صحنه شدند که لوکوشویلی به دلیل غیبت در سالن برگزاری مراسم، نتوانست جایزه‌اش را دریافت کند و به صورت تماس تصویری درخصوص دریافت این جایزه سخن گفت.

 

بهترین بازیکن با اخلاق جهان

سادیو مانه از بایرن مونیخ، لوکا لوکوشویلی از تیم کرمونزه ایتالیا و کاماوینگا از رئال مادرید سه کاندیدای نهایی دریافت جایزه بازی جوانمردانه بودند که در نهایت لوکوشویلی که در جریان یکی از مسابقات توانسته بود جان بازیکنی را نجات دهد، جایزه برتر را از آن خود کرد.

لوکوشویلی که تیمش باید امروز به مصاف رم برود، نتوانست در این مراسم حضور پیدا کند و به صورت تماس تصویری صحبت‌ هایش را به زبان آورد و نتوانست جایزه‌اش را از دست علی دایی دریافت کند.

پس از صحبت‌های لوکوشویلی، علی دایی لوح یادبود را به نماینده این بازیکن اعطا کرد.

 

تیپ خاص علی دایی در پاریس

جایزه بازی جوانمردانه را هم علی دایی اسطوره فوتبال ایران اهدا کرد به لوکا لوکاشویلی بازیکن گرجستانی اهدا شد.

این بازیکن گرجستانی، یک بازیکن حریف را از خطر مرگ نجات داده بود. لوکا هم در این مراسم حضور نداشت و پیامی ویدیویی ارسال کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها