`
شمانیوز
شما نیوز

پوست شیر

نسبت مژگان و نعیم پوست شیر در واقعیت | نسبت ژیلا شاهی با هادی حجازی فر لو رفت

در قسمت جدید سریال پوست شیر ژیلا شاهی، بازیگر نقش مژگان و هادی حجازی فر بازیگر نقش نعیم نقش پررنگ تری داشتند. این دو بازیگر چه نسبتی در واقعیت با یکدیگر دارند.

نسبت مژگان و نعیم پوست شیر در واقعیت  |  نسبت ژیلا شاهی با هادی حجازی فر لو رفت

ژیلا شاهی، بازیگر نقش مژگان سریال پوست شیر و هادی حجازی فر بازیگر نقش نعیم در این سریال، هر دو جزو بازیگران آذری زبان سینمای ایران هستند که در فیلم سینمایی موقعیت مهدی این مسئله، به وضوح نمایان بود و شاید بی تاثیر در انتخاب آنها برای نقش های اصلی فیلم، هم نبود.

 پوست شیر

به دلیل شروع پخش سریال پوست شیر و آغاز فصل سوم این سریال، و حضور پررنگ ژیلا شاهی در قسمت جدید پوست شیر، کنجکاوی ها در مورد این بازیگر زن ایرانی شدت گرفت و از ما در مورد نسبت ژیلا شاهی با هادی حجازی فر سؤال کرده بودید؛ بازیگرانی که تا به امروز هیچ صحبتی در مورد نسبت فامیلی خود نداشته اند و از آنجایی که تنها منبع قابل اعتماد در مورد اخبار مرتبط به چهره ها، مصاحبه ها و صفحه اینستاگرام بازیگران است و این دو بازیگر هیچ صحبتی در این مورد نداشته اند، پس نسبتی میان ژیلا شاهی و هادی حجازی فر وجود ندارد و اطلاعات منتشر شده در برخی از کانال ها، شایعه ای بیش نیست و بهتر است توجهی به عکس و مطالب نادرست منتشر شده در این مورد نکنید.

ژیلا شاهی بازیگر، متولد22 اسفند 1364 در اردبیل است که فارغ‌التحصیل رشته تاریخ می باشد. علاقه او به بازیگری دلیلی شد تا در سال 1388 از اردبیل به تهران آمده و در با شرکت در کلاسهای بازیگری استاد سمندریان، وارد دنیای هنرپیشگی شود.

موقعیت مهدی، فیلم سینمایی موفقی بود که در آن ژیلا شاهی با هادی حجازی فر همکاری داشتند. سریال پوست شیر، اولین تجربه حضور ژیلا شاهی در نمایش خانگی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۸ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها