`
شمانیوز
شما نیوز

تعطیلی مدارس

تعطیلی مدارس اردبیل سه شنبه 16 اسفند | مدارس اردبیل فردا تعطیل شد

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل از تعطیلی مدارس و دانشگاه‌های استان در روز سه‌شنبه ۱۶ اسفند به‌دلیل پدیده گرد و غبار خبر داد.

تعطیلی مدارس اردبیل سه شنبه 16 اسفند | مدارس اردبیل فردا تعطیل شد

به گزارش شمانیوز: کاظم دبیر روز دوشنبه اظهار کرد: بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل هم به غیر از مراکز امدادی، درمانی و خدمات‌رسان، فردا از ساعت ۱۰ فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای اردبیل هم اعلام کرد: با توجه به ایجاد اختلالات آبگیری به جهت سیلابی و رسوبی شدن خیاوچای بر اثر طوفان گرد و خاک، از شهروندان در شهرستان مشگین‌شهر تقاضا می‌شود تا عادی شدن شرایط در مصرف آب شرب صرفه‌جویی کنند.

اداره کل هواشناسی استان اردبیل پیش‌تر با هشدار نارنجی درخصوص وقوع این پدیده در اردبیل اطلاع‌رسانی کرده بود.

این پدیده تا ساعت ۱۰ تا ۱۱ فردا (سه‌شنبه) در بیشتر مناطق استان اردبیل حاکم خواهد بود ، البته از عصر امروز ضمن کاهش شدت وزش باد از غلظت هوا کمتر خواهد شد.

در حال حاضر سرعت وزش باد در اردبیل ۷۰ کیلومتر بر ساعت، مشگین‌شهر ۱۱۵ کیلومتر بر ساعت، نیر ۱۰۱ کیلومتر بر ساعت، گرمی ۹۷ کیلومتر بر ساعت ، نمین ۷۹ کیلومتر بر ساعت ، سرعین ۹۰ کیلومتر بر ساعت و خلخال ۶۱ کیلومتر بر ساعت گزارش شده است.

امید نسیمی ، رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان اردبیل هم از کاهش دید افقی در راه‌های استان خبرداد و گفت: در حال حاضر شرایط در محورهای نیر و سرعین بیشتر با پدیده گرد و غبار و کاهش دید افقی روبرو هستند.

وی از سقوط تعدادی تیر برق و تصادف خودرو در این مسیرها خبر داد و به رانندگان توصیه کرد تا حد امکان از تردد در راه‌های استان خودداری کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها