`
شمانیوز
شما نیوز

فریده سپاه‌ منصور

مه لقا خانوم نون خ چه بود و چه شد | این عکس ها را از فریده سپاه منصور از دست ندهید

عکسی از فریده سپاه منصور مه لقا خانوم نون خ را در ادامه مشاهده می کنید.

مه لقا خانوم نون خ چه بود و چه شد | این عکس ها را از فریده سپاه منصور از دست ندهید

فریده سپاه‌ منصور متولد فروردین در تهران، بازیگر است دانش آموخته مقطع دیپلم نقاشی از دانشکده هنرهای دراماتیک تهران است، در مورد کارهایش می گوید . فریده سپاه‌منصور زاده ۱۳۲۶ در تهران بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است وی همسر هوشنگ توکلی از بازیگران تئاتر و سینما و تلویزیون می‌باشد. یده سپاه‌ منصور متولد 15 فروردین 1326 در تهران، بازیگر است. فریده سپاه‌ منصور دانش آموخته مقطع دیپلم نقاشی از دانشکده هنرهای دراماتیک تهران است، در مورد کارهایش می گوید : سعی کردم اشتباه کمتر داشته باشم که احساس پشیمانی نکنم، فریده سپاه‌ منصور  همسر  هوشنگ توکلی است. فریده سپاه‌ منصور  فعالیت خود را با تئاتر دانشجوئی شروع کرد.

فریده سپاه‌ منصور

من دانشکده هنرهای دراماتیک می‌ رفتم و هر وقت استاد نداشتیم، به کلاس سمندریان می‌ رفتم و می‌ پریدم وسط صحنه، خدا رحمتش کند او هم اجازه می‌ داد من تمرین کنم او معلم اول و آخر بازیگران ما است و ۸۰ درصد بازیگران فعلی شاگردهای او بوده‌اند.

فریده سپاه‌ منصور

کارهای معروف

از مهم‌ترین فیلم‌هایی که وی در آن به ایفای نقش پرداخته می‌توان به کتاب قانون در سال 1387 به کارگردانی مازیار میری و مارمولک در سال 1383 به کارگردانی کمال تبریزی اشاره کرد.

فریده سپاه‌ منصور

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۱ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • سعید

    اون دو تا عکس مربوط به جوانی بانو دلکش است و هیچ ربطی به خانم سپاه منصور ندارد

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها