`
شمانیوز
شما نیوز

پژمان بازغی

همسر جدید پژمان بازغی کیست؟ | علت جدایی پژمان بازغی از مستانه مهاجر چه بود ؟

پژمان بازغی و مستانه مهاجر، پس از زندگی مشترک، به طلاق رسیده‌اند. آنها در حال حاضر به صورت جداگانه به فعالیت هنری خود ادامه می‌دهند. به عنوان یک هنرمند، پژمان بازغی فعالیت هنری خود را در زمینه موسیقی ادامه می‌دهد و مستانه مهاجر نیز به عنوان یک هنرپیشه در سینما و تلویزیون فعالیت می‌کند. اگرچه ازدواج آنها به پایان رسیده، اما آنها همچنان فعالیت هنری خود را برای دوستداران هنر ادامه می‌دهند و در مسیر جدید خود، ممکن است به موفقیت‌های جدیدی دست پیدا کنند.

همسر جدید پژمان بازغی کیست؟ | علت جدایی پژمان بازغی از مستانه مهاجر چه بود ؟

 پژمان بازغی متولد سال 1353 است. همسر  سابق پژمان بازغی مستانه مهاجر است و حاصل ازدواج وی یک دختر به نام نفس است. پژمان بازغی بازیگر و مجری تلویزیون است. آشنایی پژمان بازغی با بازیگری به دورانی بر می گردد که در دانشگاه آزاد لاهیجان در رشته مهندسی معدن تحصیل می کرد. پس از اینکه وارد سینمای جوانان مرکز گیلان می شود به طور جدی فعالیت بازیگری را دنبال می کند.و همین پیگیری باعث می شود که در سال ۱۳۷۳ اولین فیلم خود را به کارگردانی مجید فهیم خواه با نام اعتراف بازی کند. از سال 1399 خبرهای طلاق پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر در مقاطع مختلفی پخش می شد اما هر بار با تکذیب دو طرف به فراموشی می رفت.

طلاق در سکوت خبری

از سال 1399 خبرهای طلاق پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر در مقاطع مختلفی پخش می شد اما هر بار با تکذیب دو طرف به فراموشی می رفت.

در نهایت ماه های اخیر ، خبر طلاق این زوج هنری در بین اهالی هنر قوت گرفت و در نهایت این دو با پاک کردن تمام عکس های مشترک خود از صفحه های مجازی خود تلویحا خبر جدایی و طلاق خود را تایید کردند ولی بصورت رسمی صحبتی تاکنون نکردند.

مستانه مهاجر متولد 15 اردیبهشت 1353 در تهران ، فارغ التحصیل رشته تدوین از دانشگاه سوره است که از سال 1372 که 19 ساله بود فعالیت اش را آغاز کرد.

پژمان بازغی

بصورت حرفه ای از سال 1381 تدوینگر فیلم و سریال ها شد سپس در قامت تهیه کننده فیلم «اسرافیل» را ساخت و حالا در عرصه تدریس هم فعال است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۷۱ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • دلرباجان

    اصلا چرا باهم ازدواج کرده بودن؟؟
    دلم برای دخترشون میسوزه.....

  • بینگو

    کی جدا شدن کی دوباره ازدواج کرد؟؟😶

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها